Proprietăți unice: 220
Proprietari: 220
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Cladire teren hala de inchiriat

Drăgăești-Ungureni

20.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

inchiriez teren intravilan

Central, Fieni

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat sau vanzare

Central, Târgoviște

30 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

270 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial 110 mp Vulcana Pand ...

Vulcana-Pandele

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

150 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

100 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

De Vinzare sau inchiriere..

Tărtășești

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

123 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2ha ,util pentru -parc fotovoltaic,hale,d ...

Central, Târgoviște

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

125.000 €
/ lună 694.44 € / mp / lună

De vanzare Hala Metalica 150 mp

Gheboieni

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

850 €
/ lună 10.37 € / mp / lună

Spa?iu comercial 82 mp, parter Micro 12 Minion

Micro 12, Târgoviște

82 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

de inchiriat

Ultracentral, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

inchirieri

Central, Târgoviște

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Corbii Mari

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren Targovi?te

Central, Târgoviște

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala Depozit de inchiriat

Speriețeni

484 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriez loca?ie comerciala 36m Corbii Mari ju ...

Corbii Mari

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

370 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spa?iu Comercial 50 mp, Vad Stradal, la 100 m d ...

Central, Târgoviște

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

600 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriere vanzare Sala Fitness

Central, Pucioasa

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

530 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Ghergani

53 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

192 €
/ lună 8.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Târgoviște

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

491 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

Inchiriere locatie comerciala sat Cazaci, com N ...

Cazaci

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

48 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Inchiriez garaj in Targoviste

Central, Târgoviște

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Constantin Brancoveanu, stradal prima linie, 3 ...

Micro 4, Târgoviște

420 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

549 €
/ lună
599 €
10.98 € / mp / lună

Inchiriez apartament parter 77Mp, zona RAGC , T ...

Micro 12, Târgoviște

50 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 549 € și 600 €
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu cu teren de inchiriat

Moreni

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.000 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere spatiu comercial centra ...

Central, Târgoviște

260 mp utili
481 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Hala de caramida+birou+vestiar+grupuri sanitare

Potlogi

288 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

inchiriez atelier

Dârza

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Inchirere spatiu Depozit Hala Magazin

Exterior Vest, Târgoviște

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriez birouri, pretabile activitatilor de s ...

Micro 6, Târgoviște

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

96 €
/ lună

Vand 2 vitrine din geam grosime 10 mm .

Central, Târgoviște