Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

55 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Priseaca 1050 mp la principala

Priseaca

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
/ lună 83.49 € / mp / lună

Teren intravilan 539 m2 Priseaca Jud Dambovita- ...

Priseaca

539 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

75 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Lot casa de vanzare

Priseaca

650 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

15.000 €
/ lună 28.85 € / mp / lună

Teren + proiect cu autorizatie de construire va ...

Bâldana

La ~5km distanță

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand parcele teren intravilan 400-500 mp Baldan ...

Bâldana

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

89.400 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

9100 mp teren Racari dambovita strada gaterului

Răcari

La ~5km distanță

9.100 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat in Centrul Ora ...

Răcari

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Locatie/clinica/salon/

Răcari

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

530 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Ghergani

La ~5km distanță

53 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

100 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

De Vinzare sau inchiriere..

Tărtășești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

14.000 €
/ lună 22.33 € / mp / lună

Teren 627 mp Cartier T100 Tartasesti | Langa DN ...

Tărtășești

La ~5km distanță

627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, utilitati disponib ...

Bălteni

La ~10km distanță

26.615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
/ lună 39.13 € / mp / lună

Teren 460 m patrati + casa batraneasca

Poiana

La ~10km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

23.000 €
/ lună 31.04 € / mp / lună

Teren intravilan 741 mp Casa cu Tei 2, Cocani / ...

Cocani

La ~10km distanță

741 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

13.000 €
/ lună 19.12 € / mp / lună

Teren intravilan Crevedia (17km de Bucuresti)

Cocani

La ~10km distanță

680 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

18.900 €
/ lună 39.38 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 480 mp

Cocani

La ~10km distanță

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

68.000 €
/ lună 566.67 € / mp / lună

Hala - garaj - teren de vanzare

Cocani

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand ieftin teren intravilan

Cosoba

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Cosoba 4650 mp la 20 min de mi ...

Cosoba

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cosoba Giurgiu langa padure

Cosoba

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1162 mp

Conțești

La ~10km distanță

1.162 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

69.000 €
/ lună 15.03 € / mp / lună

Teren 4500m2 Gulia

Gulia

La ~10km distanță

4.590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

14.998 €
/ lună 27.52 € / mp / lună

Loturi Teren GULIA Dambovita / 6 Loturi / 545mp

Gulia

La ~10km distanță

545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

10.795 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare

Serdanu

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Florești

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Florești

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN FLORESTI Giurgiu 30min de Bucu ...

Florești

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

90.000 €
/ lună 4.96 € / mp / lună

Teren extravilan Butimanu, Dambovita

Butimanu

La ~15km distanță

18.128 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Itravilan Butimanu

Butimanu

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

La ~15km distanță

48.300 mp teren