Proprietăți unice: 220
Proprietari: 220
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 3750 MP - zona Motorep

Colanu

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

62 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1.000 m2 cartier vile-Val ...

Valea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vinzare Motorep 6100 mp

Colanu

6.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

354.000 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Teren extravilan 66800 m2 , ideal investitii, C ...

Corbii Mari

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

80 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren 500 mp Titu parc 40000 eur

Ultracentral, Titu

2.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Sinaia -Moroieni Teren Intravilan

Moroeni

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

275 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 43 mp Fieni

Fieni

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.76 € / mp / lună

Spatiu comercial 82 mp,deschidere mare la strad ...

Micro 12, Târgoviște

82 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

144.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan cu toate utilitatile in sat Pi ...

Picior de Munte

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15 €
/ lună

Spatii comerciale de inchiriat - 90mp sau 41mp

Central, Târgoviște

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13.325 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren gorgota/razvad

Gorgota

2.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

39.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare ultracentral

Ultracentral, Titu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună
1.000 €
5 € / mp / lună

Inchiriez Spatiul Comercial

Central, Târgoviște

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

8.000 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Teren 2500 mp intravilan Podu Rizii, Comuna Sal ...

Podu Rizii

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

43.450 €
/ lună 2.48 € / mp / lună

Teren de vanzare-Nucet ( Dambovita ) 17380 MP

Matraca

17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2.841mp - Moreni -Dambovita

Moreni

2.841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6.500 €
/ lună 2.87 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Potlogeni Vale l ...

Potlogeni-Vale

2.268 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in Titu Dambovita

Titu

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan arabil Comuna CREVEDIA judetul ...

Dârza

336.619 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

82.000 €
/ lună 84.45 € / mp / lună

Teren intravilan Targoviste

Matraca

971 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

65.000 €
/ lună 23.21 € / mp / lună

Teren intravilan DN72 /deschidere 29ml ideal bu ...

Picior de Munte

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

128 €
/ lună 3.76 € / mp / lună

Inchiriez garaj 34mp zona centrala

Central, Târgoviște

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

370 €
/ lună 24.67 € / mp / lună

Spatiu Comercial Piata 1 Mai, Targoviste

Central, Târgoviște

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

68.000 €
/ lună 566.67 € / mp / lună

Hala - garaj - teren de vanzare

Cocani

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial 50mp

Central, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

490 €
/ lună 0.88 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Târgoviște

560 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.200 €
/ lună 9.57 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Targovi?te

Ultracentral, Târgoviște

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Târgoviște

520 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

196 €
/ lună 17.82 € / mp / lună

Inchirieri

Micro 4, Târgoviște

11 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Târgoviște

75 mp utili