Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

10.795 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare

Serdanu

7.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1162 mp

Conțești

La ~5km distanță

1.162 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial 80 mp la cheie, gat ...

Vlăsceni

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN in localitatea Potlogi.

Vlăsceni

La ~5km distanță

3.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

286 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Braniștea

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

36.000 €
/ lună 28.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1263 mp - direct proprietar

Central, Titu

La ~5km distanță

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spații de închiriat in centrul orasului Titu, J ...

Vest, Titu

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spațiu comercial ultra central de inchiriat ,15 ...

Vest, Titu

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

80 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren parcelabil 3000 mp Titu parc

Ultracentral, Titu

La ~5km distanță

2.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

180.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 18000 m2 titu jud .dambovita langa groapa ...

Titu

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

18.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Teren intravilan Odobesti, Titu, Dambovita 2100 ...

Central, Titu

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in Titu Dambovita

Titu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

97 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Arendez parcele teren arabil extravilan in Hagi ...

Central, Titu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

39.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare ultracentral

Ultracentral, Titu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

960 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Inchiriez avantajos

Titu

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL de inchiriat in Orasul TITU

Ultracentral, Titu

La ~5km distanță

480 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

65 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan 450 mp in zona parcului din Or ...

Central, Titu

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

210.000 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, utilitati disponib ...

Bălteni

La ~10km distanță

26.615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

8.000 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Teren 2500 mp intravilan Podu Rizii, Comuna Sal ...

Podu Rizii

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Depozit + teren de inchiriat de vanzare

Fusea

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
/ lună 39.13 € / mp / lună

Teren 460 m patrati + casa batraneasca

Poiana

La ~10km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Locatie/clinica/salon/

Răcari

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

89.400 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

9100 mp teren Racari dambovita strada gaterului

Răcari

La ~10km distanță

9.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18.500 €
/ lună 9.25 € / mp / lună

Teren de vanzare Meris, MH

Meriș

La ~10km distanță

2.000 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozite de inchiriat/vanzare, In Comuna Potlog ...

Potlogi

La ~10km distanță

17.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Hala de caramida+birou+vestiar+grupuri sanitare

Potlogi

La ~10km distanță

288 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan zona Carpenisu,judG ...

Cărpenișu

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

55 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Priseaca 1050 mp la principala

Priseaca

La ~10km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

75 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Lot casa de vanzare

Priseaca

La ~10km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
/ lună 83.49 € / mp / lună

Teren intravilan 539 m2 Priseaca Jud Dambovita- ...

Priseaca

La ~10km distanță

539 mp teren