Proprietăți unice: 60
Proprietari: 60
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
8

729 €
/ lună 15.85 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Central, Târgoviște

46 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

52.000 €
/ lună 104 € / mp / lună

Teren 500mp str. Prof. Cornel Popa, Targoviste ...

Central, Târgoviște

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu centru vechi etaj

Central, Târgoviște

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

1.200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiziez teren / spatiu 240mp ultracentral Tar ...

Ultracentral, Târgoviște

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial-Centrul Vechi

Central, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.500 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez teren 6200 mp cu 2 hale curte 4000 mp ...

Central, Târgoviște

6.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

15 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Inchirere spatii comerciale Targoviste

Central, Târgoviște

135 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

1.848 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Inchiriez Hala + Birouri + Teren 1500mp - Targo ...

Central, Târgoviște

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

672 €
/ lună 13.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

23 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Razvad, la 7 min ...

Central, Târgoviște

19.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan Aninoasa,600 mp,Aleea Sinaia

Central, Târgoviște

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgoviște

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

687 €
/ lună 13.74 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Central, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere birou/spatiu comercial ava ...

Exterior Vest, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat centru vechi etaj

Central, Târgoviște

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

300 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu service auto sau altele

Central, Târgoviște

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

768 €
/ lună 15.36 € / mp / lună

Spatiu comercial

Exterior Vest, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

12 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Targoviste

Ultracentral, Târgoviște

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2.300 €
/ lună 8.21 € / mp / lună

Cladire noua de inchiriat P+E+M ideal clinica / ...

Central, Târgoviște

280 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan /livada 4976m Valea Sasul ...

Central, Târgoviște

4.976 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

65.000 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Teren de vanzare Teis

Central, Târgoviște

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

183.700 €
/ lună 189.97 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Targoviste Oras

Central, Târgoviște

967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

437 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou -Etaj 3, City Center Ta ...

Ultracentral, Târgoviște

38 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

45 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 12.000mp situat pe DJ712,strada Nicolae B ...

Central, Târgoviște

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

370 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spatiu Comercial 50 mp, Vad Stradal, la 100 m d ...

Exterior Vest, Târgoviște

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună
48.000 €
2.33 € / mp / lună

Teren de Vanzare! 1.000m2 intravilan, 5900m2 ex ...

Central, Târgoviște

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

OCAZIE!!!! Teren in cartierul Priseaca la 1km d ...

Priseaca, Târgoviște

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.76 € / mp / lună

Spatiu comercial 82 mp,deschidere mare la strad ...

Micro 12, Târgoviște

82 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15 €
/ lună

Spatii comerciale de inchiriat - 90mp sau 41mp

Central, Târgoviște

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună
1.000 €
5 € / mp / lună

Inchiriez Spatiul Comercial

Central, Târgoviște

160 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Târgoviște, Județul Dâmbovița

Târgoviște, un oraș cu o bogată istorie și tradiție, oferă oportunități excelente pentru afaceri, având acces facil la transport și o comunitate activă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 750 euro, cu oferte ce încep de la 250 euro și ajung până la 3.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 45 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 2.500 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 5% dintre spații sunt cu 1 cameră, iar 5% cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: 45% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.

Târgoviște reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, oferind oportunități variate pentru dezvoltarea afacerilor. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!