Proprietăți unice: 166
Proprietari: 166
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

27.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Depozit Centru Logistic de inchiriat Oradea Bih ...

Central, Oradea

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

170 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Vand teren cu imobil demolabil zona semicentral ...

Cetății, Oradea

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

105 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand teren intravilan 500mp zona Caisilor

Central, Oradea

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
4

1.200 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spatiu avizat cabinet medical

Exterior Vest, Oradea

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

3.800 €
/ lună 8.39 € / mp / lună

De inchiriat Hala industriala showroom

Iosia, Oradea

453 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

111.000 €
/ lună 133.25 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN - 833 mp | Str. Ciheiului, Ora ...

Centura, Oradea

833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

42.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Oradea, parcele de casa

Est, Oradea

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

111.000 €
/ lună 133.25 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN - 833 mp | Str. Ciheiului, Ora ...

Centura, Oradea

833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
/ lună 33.79 € / mp / lună

1243 mp teren intravilan Hidiselu de sus, zona ...

Central, Oradea

1.243 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

138.000 €
/ lună 89.79 € / mp / lună

Teren Centura Osorhei / 1537 mp / Oradea

Centura, Oradea

1.537 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

7.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Pentru Centru de Imagistica/Recuperare, ...

Calea Clujului, Oradea

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

400 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Dau in chirie sp comercial in Rogerius

Rogerius, Oradea

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral cu intr ...

Aeroport, Oradea

100 mp utili
100 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de Inchiriat Ideal pentru Atel ...

Central, Oradea

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
17

460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu de birou de inchiriat in zona BBSO, cu d ...

Nufărul, Oradea

46 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

56.000 €
/ lună 50.91 € / mp / lună

RAR! Teren 1110mp Oradea, str. Gheorghe Doja, v ...

Central, Oradea

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Coposu, avantaj parcare

Central, Oradea

21 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

378.000 €
/ lună 34,363.64 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 11,470 mp in Alpare ...

Centura, Oradea

11 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

921.630 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Intravilan Plaiului Oportunitate Investit ...

Central, Oradea

30.721 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

54.000 €
/ lună 23.48 € / mp / lună

Teren intravilan zona ADEVARULUI

Central, Oradea

2 camere
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

850 €
/ lună

ULTRACENTRAL - Spatiu comercial

Ultracentral, Oradea

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

2.900 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Spa?iu comercial 412 mp SHOWROOM + DEPOZIT vad ...

Central, Oradea

412 mp utili
2013
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

290 €
/ lună 10.74 € / mp / lună

Birou premium clasa A de inchiriat, zona Deceba ...

Decebal, Oradea

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial - Ultra Central Ora ...

Central, Oradea

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

480 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Birou 50 mp cu separeu si panorama deosebita la ...

Spitalul Județean, Oradea

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

150 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou centru Oradea

Central, Oradea

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

87.000 €
/ lună 181.25 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Oradea

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

32.000 €
/ lună 45.71 € / mp / lună

Teren 700mp si fundatie pt casa Les( Nojorid)

Central, Oradea

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

450 €
/ lună 2.85 € / mp / lună

inchiriez depozit atelier birou etc. ultracentr ...

Ultracentral, Oradea

158 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

59.000 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

Teren Sauaieu cu vedere la lac

Central, Oradea

5.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Oradea, Județul Bihor

Oradea, un oraș vibrant din vestul României, este cunoscut pentru arhitectura sa impresionantă și pentru accesibilitatea la transportul public. Această zonă oferă o varietate de oportunități comerciale, fiind ideală pentru antreprenori. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 550 euro, cu oferte ce încep de la 6 euro și ajung până la 800.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 58 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 3.500 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 2 sau 3+ camere, fiecare reprezentând 4% din total.
  • Accesibilitate: Aproximativ 64% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 77 de zile, indicând o piață activă.

Oradea este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele de închiriere disponibile!