Proprietăți unice: 13
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

25.200 €
/ lună 42.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Oșorhei

599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

84.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren intravilan 5663 mp in Osorhei aproape de ...

Oșorhei

5.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei | Proprietar

Oșorhei

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

29.900 €
/ lună 53.39 € / mp / lună

Teren intravilan,Osorhei (2 parcele)

Oșorhei

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

31.000 €
/ lună 52.72 € / mp / lună

Vand teren Osorhei

Oșorhei

588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 59.41 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

28 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren osorhei 1480mp intravilan

Oșorhei

1.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 119.57 € / mp / lună

Vand teren intravilan - Strada Facliei

Oșorhei

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

26.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren de vanzare Osorhei !

Oșorhei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilant in Osorhei

Oșorhei

2.465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

990.000 €
/ lună 141.23 € / mp / lună

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

7.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

39 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Industrial si Servicii Centura ...

Oșorhei

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele de vanzare Osorhei

Oșorhei

700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

399.000 €
/ lună 399 € / mp / lună

Teren de vanzarea in ALPAREA

Alparea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

TerenURI COMISION *0* pt.parcelare & industrial ...

Alparea

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Vand parcele teren intravilan Alparea

Alparea

La ~5km distanță

500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

43.000 €
/ lună 56.28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Cheriu, langa Or ...

Cheriu

La ~5km distanță

764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

56.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren de vanzare

Cheriu

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

43.000 €
/ lună 52.00 € / mp / lună

Teren Cheriu de vanzare

Cheriu

La ~5km distanță

827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

65 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan

Cheriu

La ~5km distanță

763 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

75.000 €
/ lună 37.61 € / mp / lună

Intravilan Cheriu

Cheriu

La ~5km distanță

1.994 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

40.000 €
/ lună
42.000 €
39.14 € / mp / lună

Teren intravilan Cheriu

Cheriu

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

23.500 €
/ lună 47 € / mp / lună

Parcele/loc casa 500mp/casa in stadiu de proiec ...

Fughiu

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

3 parcele teren Fughiu 500 mp langa lac 10 min ...

Fughiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună

Inchiriez teren

Rontău

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

28.500 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Teren de vanzare 1890 mp in Husasau de Cris Bih ...

Husasău de Criș

La ~5km distanță

1.890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

27.000 €
/ lună 38.57 € / mp / lună

Teren de vanzare in Betfia

Betfia

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

70.217 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren 1433mp cu casa/anexe demolabile in Betfia

Betfia

La ~5km distanță

1.433 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

7.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Pentru Centru de Imagistica/Recuperare, ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Sânmartin

La ~10km distanță

3.000 mp teren