Proprietăți unice: 166
Proprietari: 166
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial cu vad comercial bun ...

Central, Oradea

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

33.500 €
/ lună 55.83 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Paleu, Bihor

Central, Oradea

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

600 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Spatiu Comercial-Alimentatie Publica ULTRA CENT ...

Central, Oradea

27 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

110 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Inchiriez Birou cu iesire stradala in Parcul Tr ...

Exterior Vest, Oradea

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de service auto, depozitare ...

Centura, Oradea

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

490 €
/ lună 14.85 € / mp / lună

Inchiriere spatiu parter - Republicii, in curte ...

Exterior Vest, Oradea

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

46.500 €
/ lună 46.50 € / mp / lună

Teren casa in Episcopia Bihor suprafata 1000 mp ...

Central, Oradea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cociuba Mare

Central, Oradea

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial alimentatie publica

Central, Oradea

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60.800 €
/ lună 21.13 € / mp / lună

Vand teren inteavilan

Central, Oradea

2.878 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

135.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

teren 1800 mp in Episcopia pe str. Cantaretului

Central, Oradea

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Betfia sub padure

Central, Oradea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

225.000 €
/ lună 155.17 € / mp / lună

Teren intravilan Adevarului

Central, Oradea

1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

599 €
/ lună 8.09 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial ORADEA,zona ONCEA ...

Oncea, Oradea

74 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Uileacu de cris

Central, Oradea

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Parcela intravilan 1750 m Cartierul Grigorescu ...

Central, Oradea

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

32.300 €
/ lună
32.900 €
63.83 € / mp / lună

Parcela Cartierul Grigorescu 2 cu Puz, schita, ...

Central, Oradea

506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

60 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan cu livada, 1500 mp, cu utilita ...

Central, Oradea

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatii productie ,depozit, birouri, s ...

Exterior Vest, Oradea

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

183.899 €
/ lună
205.000 €
173 € / mp / lună

Teren intravilan str Gheorghe Doja

Spitalul Județean, Oradea

1.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1.350 €
/ lună 24.55 € / mp / lună

inchiriez

Ultracentral, Oradea

55 mp utili
1900
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

173.700 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren intravilan premium cu panorama spectaculo ...

Central, Oradea

1.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de casa 500mp in Oradea, str. Facliei

Central, Oradea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.700 €
/ lună 17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in complexul grand h ...

Lotus, Oradea

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

330 €
/ lună 25.38 € / mp / lună

Birou premium ultracentral - Ady Endre 34, Orad ...

Ultracentral, Oradea

13 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 330 € și 350 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

55 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren intravilan zona Gheorghe Doja Oradea

Spitalul Județean, Oradea

875 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

79.900 €
/ lună 13.78 € / mp / lună

Teren intravilan 5800mp- Zona vama Oradea - Bor ...

Central, Oradea

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

230.000 €
/ lună 2,300.00 € / mp / lună

Apartament 3 camere, 100 mp Palatul Venetian (R ...

Central, Oradea

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300.000 €
/ lună 63.83 € / mp / lună

Teren intravilan 4700 m2 zona dealuri

Central, Oradea

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

3.500 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriem teren extravilan in Oradea 35000 mp

Exterior Vest, Oradea

35.000 mp teren