Proprietăți unice: 166
Proprietari: 166
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu Pentru Centru de Imagistica/Recuperare M ...

Central, Oradea

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

De Inchiriat: Spatiu 100 mp | Mansarda Comercia ...

Centura, Oradea

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

40.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Oradea

680 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

0 €
/ lună

Inchiriez teren Oradea

Centura, Oradea

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

15 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

De inchiriat spatii de birouri Parcul Traian

Central, Oradea

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

120.000 €
/ lună 119.88 € / mp / lună

Teren Strada Soarelui Dealuri Oradea 1001 mp In ...

Dealuri Oradea, Oradea

1.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

85.000 €
/ lună 108.28 € / mp / lună

Teren intravilan 785mp str Facliei

Central, Oradea

785 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.300 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Inchiriez teren cihei

Centura, Oradea

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Urgent Teren Cihei 750mp pe strada Prieteniei

Central, Oradea

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

56 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Parcela Teren intravilan Dealul Lavandei strada ...

Central, Oradea

758 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

80 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Oncea - Calea Bihorului - 5000 MP

Oncea, Oradea

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

58 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand/Schimb/Rate Teren intravilan ,construibil ...

Dacia, Oradea

1.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

15.500 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Teren intravilan 2857 mp

Central, Oradea

2.721 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

59.000 €
/ lună 25.11 € / mp / lună

VAND teren intravilan in APATEU comuna NOJORID

Centura, Oradea

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună

Inchiriez tobogan gonflabil

Central, Oradea

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

41.000 €
/ lună 5.96 € / mp / lună

Teren de vanzare in Episcopia Oradea

Central, Oradea

6.884 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

75.000 €
/ lună 56.86 € / mp / lună

Teren intravilan 1319 mp Podgoria de vanzare

Podgoria, Oradea

1.319 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

144.999 €
/ lună
135.000 €
73.49 € / mp / lună

Casa cu teren 2000mp anexe Izvorului Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

2 camere
1.973 mp
1.973 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind urgent teren industrial,constructii in Hom ...

Central, Oradea

55.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Borsului intravilan zona industriala ...

Centura, Oradea

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriem hala panouri sandwich, 120 mp, Oradea

Cantemir, Oradea

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

400 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Dau in chirie Cabinet Stomatologic

Central, Oradea

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

13 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birou

Central, Oradea

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună 9.68 € / mp / lună

Inchiriez birou 30 mp Bdul Decebal

Decebal, Oradea

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Birouri, zona Iosia Lotus Reta ...

Iosia, Oradea

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

91.000 €
/ lună 1,625.00 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial renovat

Rogerius, Oradea

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

330 €
/ lună 10.31 € / mp / lună

Chirie spatiu birou, cabinet

Nufărul, Oradea

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

160 €
/ lună 0.81 € / mp / lună

Birouri de inchiriat central Oradea parcare inc ...

Ultracentral, Oradea

197 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85 €
/ lună 4.05 € / mp / lună

Inchiriez garaj

Central, Oradea

21 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

35.000 €
/ lună 87.50 € / mp / lună

Vand hala (la 35 km distanta de Oradea)

Central, Oradea

400 mp utili