Proprietar
Proprietăți unice: 57
Proprietari: 17
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

480 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Cihei

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

49.000 €
/ lună 95.15 € / mp / lună

Teren Grigorescu 2, Oradea

Cihei

515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

25.000 €
/ lună 22.05 € / mp / lună

Teren de vanzare

Cihei

1.134 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.600 €
/ lună 38.10 € / mp / lună

Salon Barber & Beauty Premium de inchiriat in O ...

Cihei

42 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
20

48.000 €
/ lună 93.93 € / mp / lună

Parcele Cartier Grigorescu 2 la asfalt si toate ...

Cihei

511 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

157.300 €
/ lună 37.88 € / mp / lună

Teren premium pe malul raului cu proiect turist ...

Cihei

4.153 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

39 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Antony Estate | Oportunitate de investitie - Te ...

Cihei

1.750 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

38.000 €
/ lună 76 € / mp / lună

RECO Teren intravilan Cihei

Cihei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

56.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan in Cihei - zona Beverly Hills.

Cihei

800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

36.400 €
/ lună 60.67 € / mp / lună

Parcele intravilan 600 mp, cu utilitati, Cihei, ...

Cihei

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

38.700 €
/ lună 77.40 € / mp / lună

Teren intravilan, 500/900mp, zona Grigorescu 2

Cihei

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

37.700 €
/ lună 60.42 € / mp / lună

Parcele intravilan 624 mp, cu utilitati, Cihei, ...

Cihei

624 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

6.500 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren Pausa com Nojorid

Cihei

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

15.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Hidiselu de Sus

Cihei

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

106.800 €
/ lună 76.78 € / mp / lună

Teren Intravilan Sanmartin 1391mp

Cihei

1.391 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

32.900 €
/ lună 51.41 € / mp / lună

Parcele 640 mp Cihei

Cihei

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

115.000 €
/ lună 19.98 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Cihei

Cihei

5.755 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 79.49 € / mp / lună

Reco Teren Intravilan De Vanzare In Cihei

Cihei

629 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

26.500 €
/ lună 53 € / mp / lună

CAUT ASOCIAT ofer teren pentru constructie casa ...

Cihei

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

68.000 €
/ lună 61.43 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1107 mp Paleu, jud ...

Cihei

1.107 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

150 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Parcele sanmartin

Cihei

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

134.900 €
/ lună 61.46 € / mp / lună

Teren 2195 mp Cihei strada Principala

Cihei

2.195 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

74.000 €
/ lună 53.39 € / mp / lună

Teren intravilan Cihei 1386 mp cu potential inv ...

Cihei

1.386 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună
37.000 €
70 € / mp / lună

Teren 500mp Cihei

Cihei

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

80.000 €
/ lună 84.21 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Cihei, Bihor

Cihei

950 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

78.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren intravilan de 600 mp de vanzare in Cihei, ...

Cihei

600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

19.500 €
/ lună 3.65 € / mp / lună

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 5342 m ...

Cihei

5.342 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

48.800 €
/ lună 95.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Cihei, 511 mp, c ...

Cihei

511 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

RECO Teren intravilan Cihei -la 5 minute de Ora ...

Cihei

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

48.800 €
/ lună 95.50 € / mp / lună

Reco, Teren intravilan, Cihei

Cihei

511 mp teren