Proprietar
Proprietăți unice: 57
Proprietari: 17
Agenție

3 luni în urmă
5

1.400 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren industrial 2000 mp in Oradea langa Palazz ...

Cihei

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

32.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

RECO teren intravilan Cihei 500 mp puz aprobat

Cihei

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

225.000 €
/ lună 67.26 € / mp / lună

Teren intravilan strada Mare Cihei | 3.345 mp | ...

Cihei

3.345 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 81.63 € / mp / lună

Teren intravilan de 490 mp de vanzare,zona Cihe ...

Cihei

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

45.000 €
/ lună 89.82 € / mp / lună

Teren Cihei pt construire casa

Cihei

501 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

54.017 €
/ lună 105.71 € / mp / lună

Parcele premium de vanzare in Cihei,langa Orade ...

Cihei

511 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

79.200 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan,Cihei,Sanmartin,Bihor

Cihei

1.320 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

50.000 €
/ lună 95.24 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, dublu front strada ...

Cihei

525 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
4

39.500 €
/ lună 78.22 € / mp / lună

Teren Cihei 505 Mp

Cihei

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

91.500 €
/ lună 106.40 € / mp / lună

Teren intravilan cu fundatie zona Cheriu cu toa ...

Cihei

860 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

49.800 €
/ lună 26.21 € / mp / lună

Teren intravilan in Cihei, cu PUZ aprobat, zona ...

Cihei

1.900 mp teren
4E
Agenție

5 luni în urmă
2

66.900 €
/ lună 38.23 € / mp / lună

RECO Teren intravilan Grigorescu 2 , langa padu ...

Cihei

1.750 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

41.800 €
/ lună 81.17 € / mp / lună

Teren Grigorescu 2

Cihei

515 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

42.800 €
/ lună 78.82 € / mp / lună

Teren Cihei

Cihei

543 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

36.800 €
/ lună 73.60 € / mp / lună

Teren intravilan Cihei 500 mp

Cihei

500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

39.900 €
/ lună 81.43 € / mp / lună

Teren intravilan 490 mp - Cihei

Cihei

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Nufaru vis-a-vis Pet ...

Cihei

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren cihei

Cihei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

70.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren in cihei

Cihei

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Vand parcele cihei

Cihei

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

350.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand Teren in Cihei

Cihei

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.500 €
/ lună 71.55 € / mp / lună

Teren intravilan 566 mp in Cihei

Cihei

566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

48.500 €
/ lună 97 € / mp / lună

Teren intravilan parcele de vanzare in Cihei - ...

Cihei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

480 €
/ lună 20 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial zona Nufarul zon ...

Cihei

24 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

46.000 €
/ lună
57.000 €
92 € / mp / lună

Parcele Grigorescu 2 Oradea

Cihei

500 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 46,000 € și 57.000 €
Agenție

Mai mult de un an
15

26.500 €
/ lună 53 € / mp / lună

Parcele teren 500 m2 in cartierul Grigorescu 3 ...

Cihei

500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 26,500 € și 33.000 €
Agenție

Mai mult de un an
20

32.000 €
/ lună
26.500 €
63.37 € / mp / lună

Super oferta : 32 000 Eur parcela la Bulevardul ...

Cihei

505 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 36.999 €