Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

8.500 €
/ lună 3.77 € / mp / lună

Teren in Cetariu,iesire directa la lac,14 km de ...

Cetariu

2.252 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

29.800 €
/ lună 19.87 € / mp / lună

Teren intravilan Cetariu 1500 mp

Cetariu

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

29.184 €
/ lună 24 € / mp / lună

Parcele de vanzare in Cetariu,9 km de Oradea cu ...

Cetariu

1.216 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

134.140 €
/ lună 20 € / mp / lună
194.503 €

Teren intravilan view superb 6700 mp oportunita ...

Cetariu

6.707 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

51.000 €
/ lună 24.09 € / mp / lună

RECO. Teren intravilan de vanzare in Cetariu

Cetariu

2.117 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Cetariu

Cetariu

3.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

54.000 €
/ lună 51.43 € / mp / lună

Teren cu fundatie si pivnita, Cetariu, Bihor,Ga ...

Cetariu

1.050 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

34.900 €
/ lună 17.72 € / mp / lună

teren cu utilitati panoramic

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

1.970 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

85.000 €
/ lună 12.33 € / mp / lună

RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

6.895 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

35.000 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan 4980 mp in Uileacu de Mun ...

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

4.980 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
4

16.800 €
/ lună 2.02 € / mp / lună

Teren 8300 mp Extravilan Uileacu de Munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

8.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

50.000 €
/ lună 11.69 € / mp / lună

RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

4.278 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

169.900 €
/ lună 121.79 € / mp / lună

Teren Intravilan | 1395 Mp | Zona Calea Bihorul ...

Paleu

La ~5km distanță

1.395 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

65.800 €
/ lună 58.28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Oradea, zona Dealur ...

Paleu

La ~5km distanță

1.129 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

48.500 €
/ lună 54.74 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Lac Paleu, 886 mp ...

Paleu

La ~5km distanță

886 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

34.800 €
/ lună 59.08 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Paleu, zona lac

Paleu

La ~5km distanță

589 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

900.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren extravilan 150.000 mp de vanzare in Tilea ...

Paleu

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

37.000 €
/ lună 61.67 € / mp / lună

RECO Teren Saldabagiu de Munte, la 5 minute de ...

Paleu

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

48.900 €
/ lună 98.19 € / mp / lună

Teren intravilan in Oncea, str. Prunilor

Paleu

La ~5km distanță

498 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

29.000 €
/ lună 57.54 € / mp / lună

Teren de vanzare, loc. Paleu

Paleu

La ~5km distanță

504 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

88.830 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Paleu, Bihor Gaminv ...

Paleu

La ~5km distanță

4.230 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

26.500 €
/ lună 35.01 € / mp / lună

Teren intravilan dublu front stradal,de vanzare ...

Paleu

La ~5km distanță

757 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

45.990 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan in apropiere de padure, Paleu, ...

Paleu

La ~5km distanță

2.555 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

26.800 €
/ lună 41.23 € / mp / lună

Teren intravilan zona Paleu

Paleu

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

38.000 €
/ lună 47.92 € / mp / lună
39.000 €

Teren intravilan de vanzare in Paleu, Bihor

Paleu

La ~5km distanță

793 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

30.500 €
/ lună 47.14 € / mp / lună

Teren intravilan,dublu front,Paleu,Oradea,Bihor

Paleu

La ~5km distanță

647 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

215.800 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren 8632 mp pt cartier de case noi, Orizont, ...

Paleu

La ~5km distanță

8.632 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

30.900 €
/ lună 38.63 € / mp / lună
32.900 €

Teren intravilan, 800 mp, zona rezidentiala , p ...

Paleu

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

33.000 €
/ lună 51.16 € / mp / lună

Teren intravilan in Paleu

Paleu

La ~5km distanță

645 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

95.500 €
/ lună 95.50 € / mp / lună

Vand 2 loturi teren de 490 mp/parcela, zona Onc ...

Paleu

La ~5km distanță

1.000 mp teren