Proprietăți unice: 146
Proprietari: 146
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Exterior Vest, Bacău

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

700 €
/ lună

Inchiriez cabinet stomatologic/medical ultracen ...

Ultracentral, Bacău

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

18.000 €
/ lună 25.71 € / mp / lună

Teren intravilan

Mărgineni

700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Oituz

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

65.000 €
/ lună 515.87 € / mp / lună

Spatiu Comercial Garleni

Gârleni

126 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

40.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vand teren 5000 mp Harlesti Jud. Bacau cu desch ...

Hârlești

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Buhuși

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

150.000 €
/ lună 25.18 € / mp / lună

Oportunitate investitie Teren intravilan in Bac ...

Central, Bacău

5.957 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

800.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Vanzare teren Slanic Moldova

Central, Slănic-Moldova

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

196 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Posturi de lucru in salon | Camera de cosmetica

Mioriței, Bacău

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

24.000 €
/ lună 29.02 € / mp / lună

Vand Teren intravilan in Luncani, Bacau. Supraf ...

Central, Bacău

827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

450 €
/ lună 28.13 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial la Piata Sud

Sud, Bacău

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.345 €
/ lună 112.23 € / mp / lună

Cabinet stomatologic

Coman

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1632 mp in Poiana Sarata- ...

Hârja

1.632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

40.000 €
/ lună 30.77 € / mp / lună

Vand teren in hemeiusi 1300m2

Hemeiuș

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

85.000 €
/ lună 20.41 € / mp / lună

Teren intravilan Comanesti Bacau cu utilitati

Coman

4.164 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
/ lună 112.50 € / mp / lună

Teren 400 m/p cu doua deschideri la doua strazi ...

Central, Bacău

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.800 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial in sta?ia de autobuz Orizont

Orizont, Bacău

228 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.000 €
/ lună
2.300 €
18.69 € / mp / lună

Ocazie! Spa?iu comercial zona Narcisa la parter ...

Narcisa, Bacău

107 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

850 €
/ lună 9.44 € / mp / lună

Spatiu comercial 90 mp de inchiriat trafic auto ...

Valea Moșneagului

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

353 €
/ lună 11.39 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Mihai Viteazu nr. 5, Bacau, ...

Central, Bacău

31 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.000 €
/ lună
1.100 €
16.67 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 60mp NARCISA Bacau

Narcisa, Bacău

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

47 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Onești

2.564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

228 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

spatiu comercial stradal - zona 0 - 36 mp - IEF ...

Central, Bacău

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

215.000 €
/ lună 217.39 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Bacău

989 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

210.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren industrial vanzare in rate

Izvoare, Bacău

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Spatiu comercial - birouri zona centrala - prim ...

Central, Bacău

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

2.099 €
/ lună 17.20 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu vad deosebit de inchiriat i ...

Central, Bacău

122 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

85.000 €
/ lună 52.15 € / mp / lună

Teren intravilan DJ Bacau-Statiunea Sarata Bai

Luizi-Călugăra

1.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

57.000 €
/ lună 17.77 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Bacău

3.207 mp teren