Proprietăți unice: 146
Proprietari: 146
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

300 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Camera de inchiriat in Salon

Ștefan cel Mare, Bacău

21 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

850 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ideal pentru dive ...

Exterior Vest, Bacău

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Casin

Cașin

3.540 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

79.000 €
/ lună 45.14 € / mp / lună

Teren de vanzare, Gazarie, Moinesti

Central, Moinești

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 1.11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Buhuși

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar, 2000 mp teren extravilan, zona Targ ...

Letea Veche

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

8.000 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Spatiul comercial 1000 mp de inchiriat zona Sal ...

Central, Bacău

10.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

2.950 €
/ lună
3.010 €
19.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 150.58mp de inchiriat in zo ...

Ultracentral, Bacău

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Moinești

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

178.000 €
/ lună 75.01 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 2.373 mp faza DTAC ...

Nicolae Bălcescu

2.373 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

9 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat/vanzare 340 mp utili | Cont ...

Coman

340 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.050 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Coman

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

27.000 €
/ lună 13.18 € / mp / lună

Teren intravilan Racova, Bacau 2.049 mp, deschi ...

Racova

2.049 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

29.000 €
/ lună 72.50 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Bacău

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

36.120 €
/ lună 90.30 € / mp / lună

Teren de vanzare 860mp in Gheraiesti, acces pav ...

Gherăiești, Bacău

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 3000m

Luncani

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

24.000 €
/ lună 40.13 € / mp / lună

Vand teren curs constructii

Central, Onești

598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

800 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Calea Moldovei, Bacău

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

240.000 €
/ lună 49.24 € / mp / lună

Investitie Teren Intravilan DN2 (E85) 4.874 mp

Nicolae Bălcescu

4.874 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

18.600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

2480 mp, teren intravilan comuna Parava, sat Dr ...

Drăgușani

2.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 13.71 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Bacău

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

700 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Spa?iu activitati medicale de 22mp de inchiriat ...

Central, Bacău

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

650 €
/ lună 6.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 99m2+PANOU Publicitar 12m2+CUR ...

Mărgineni

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren cu deschidere la DN39 de 82m intre Vama V ...

Central, Târgu Ocna

6.626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

600 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial ultracentral

Ultracentral, Bacău

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

600 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Bacău

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

12.500 €
/ lună 21.55 € / mp / lună

Vand teren de casa

Berești

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchirez sau vand spatiu comercial

Central, Onești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1964 mp-doua drumuri de acces- ...

Dofteana

1.960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

46.500 €
/ lună 80.17 € / mp / lună

Persoana fizica vand teren intravilan stradal i ...

Hemeiuș

580 mp teren