Proprietăți unice: 180
Proprietari: 180
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

92.000 €
/ lună
115.000 €
62.16 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Pecica- suprafat ...

Central, Arad

1.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

110 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren cu destinatie servicii langa autostrada

Central, Arad

1.736 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

1.000 €
/ lună

Parcare de inchiriat zona Gai/Poetului

Central, Arad

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

19.500 €
/ lună
19.950 €
35.78 € / mp / lună

Loc de casa in Zimandcuz, jud. Arad 545 mp22

Central, Arad

545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren investitie 1,5 ha langa E68 ideal hala / ...

Vladimirescu

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 1 hectar deschidere la Strada Padurii lan ...

Vladimirescu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

De inchiriat spatiu ultracentral Arad

Ultracentral, Arad

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

teren de zanzare

Zimandu Nou

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

13.600 €
/ lună 9.07 € / mp / lună

Vand teren 1500mp

Șicula

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună 88.89 € / mp / lună

Teren intravilan Vladimirescu 450mp

Vladimirescu

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

70.000 €
/ lună 25.45 € / mp / lună

Teren de vanzare + casa in constructie in Turnu ...

Turnu

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

14.000 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren arabil 2,29ha Lipova-Arad

Central, Arad

22.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii de inchiriat .

Târnova

290 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

187.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren arabil extravilan

Vinga

75.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

56.000 €
/ lună
58.000 €
1.60 € / mp / lună

Teren extravilan Simand, 3,5 ha

Șimand

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat(Sau vanzare), 250 mp Chisin ...

Central, Chișineu-Criș

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

100 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau partial!

Central, Sebiș

195 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

14.999 €
/ lună 29.24 € / mp / lună

Teren Intravilan Curtici

Central, Curtici

513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

27.000 €
/ lună 49.54 € / mp / lună

Vand teren intravilan, loc de casa in Pret: 27. ...

Zimandcuz

545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

196.410 €
/ lună 1.56 € / mp / lună

Balastiera de vanzare

Central, Arad

125.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

360 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 80mp Uta

UTA, Arad

80 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 360 € și 400 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

1.600 €
/ lună 19.75 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat - 81?mp - Calea A ...

Aurel Vlaicu, Arad

81 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Arad, Micalaca

Micălaca, Arad

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

7.500 €
/ lună 1.15 € / mp / lună

Vand teren extravilan Cladova Jud. Arad

Cladova

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

10.500 €
/ lună
12.000 €
5.25 € / mp / lună

De vanzare teren 1800mp

Clit

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare sanicolaul mic centura noua Ar ...

Fântânele

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

800 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Spatiu comercial 99m2 de inchiriat ultracentral

Ultracentral, Chișineu-Criș

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

20.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Gradina pe Valea Barzavii

Central, Arad

2.802 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare

Căprioara

3.080 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

27.999 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Se vinde teren 3000 mp

Almaș

3.000 mp teren