Proprietăți unice: 180
Proprietari: 180
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

7.500 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 1260mp in Odvos

Odvoș

1.269 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

220.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Vand 39.600mp in Arad zona Gai

Gai, Arad

39.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

68.000 €
/ lună 790.70 € / mp / lună

Magazin Alimentar ALMA?, JUD. ARAD

Almaș

86 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 33.11 € / mp / lună

Teren intravilan Cicir

Vladimirescu

453 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Vand sau inchiriez

Central, Arad

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

7.000 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Vind teren arabil 5ha loc. Cil jud. Arad

Cil

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

37.000 €
/ lună 21.33 € / mp / lună

Teren Industrial, Pecica, Arad, acces la drum s ...

Central, Pecica

1.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat + teren

Central, Ineu

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

215.000 €
/ lună 36.90 € / mp / lună

Teren intravilan 5.827 mp-Santana-zona industri ...

Central, Sântana

5.827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 666.67 € / mp / lună

De vanzare magazin alimentar

Central, Arad

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

95.000 €
/ lună 211.11 € / mp / lună

Teren intravilan, Mun. Arad, str. Diogene, cart ...

Subcetate, Arad

3 camere
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez statie itp service auto arad bujac

Bujac, Arad

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

110.000 €
/ lună 1.98 € / mp / lună

Teren extravilan

Șofronea

55.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

72.600 €
/ lună 106.76 € / mp / lună

Vand teren Via Carmina

Vladimirescu

680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Arad

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

880 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

Inchiriez cladire 140 mp 880 facturat

Micălaca, Arad

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Propietar Spatiu comecial +apartament central p ...

Central, Arad

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

192 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Sala Chefuri pe 24 ore, - spatiu/salon de inchi ...

Exterior Sud, Arad

20.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

22.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vand loc de casa 400mp

Confecții, Arad

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

5.950 €
/ lună 7.63 € / mp / lună

Vand Teren intravilan 780 mp, Batanya

Peregu Mic

780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

38.000 €
/ lună 79.17 € / mp / lună

Proprietar ! vand teren zona Bujac

Bujac, Arad

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

54.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Vand teren extravilan Arad

Central, Arad

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

93.000 €
/ lună 197.45 € / mp / lună

Loc de casa, teren constructii Micalaca

Micălaca, Arad

471 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

94.000 €
/ lună 79.19 € / mp / lună

vand teren /arad /gai/ str.pacurarilor nr.13

Gai, Arad

1.187 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 8396 mp Gai, Arad ideal dezvoltare rezide ...

Sânpaul

8.396 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

26.500 €
/ lună 5.30 € / mp / lună

Vand teren padure Vladimirescu 5000mp

Vladimirescu

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan 8700m2

Șofronea

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1.080 €
/ lună 10 € / mp / lună

Direct de la Proprietar Spatiu complet renovat ...

Exterior Vest, Arad

108 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren cu deschidere 80ml la DN22C, Satu No ...

Satu Nou

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

56.000 €
/ lună 120.95 € / mp / lună

Teren (de vanzare) 463 mp pe colt, Calea 6 Vana ...

Sânleani

463 mp teren