Proprietăți unice: 180
Proprietari: 180
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.080 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial cu trafic intens pietonal si a ...

Aradul Nou, Arad

108 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

25.500 €
/ lună 31.88 € / mp / lună

Teren imprejmuit, 800mp, Arad, Zimandu Nou

Zimandu Nou

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

2.800 €
/ lună 254.55 € / mp / lună

Vand teren arabil in spatele fabricii webasto

Zimandu Nou

11 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

59 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan Micalaca

Micălaca, Arad

540 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

33.500 €
/ lună 33.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare oportunitate ideala ...

Central, Arad

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

32.000 €
/ lună 1.66 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan

Peregu Mic

19.318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

13.900 €
/ lună 12.64 € / mp / lună

Teren intravilan ineu arad

Central, Ineu

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

85.000 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Teren centura nord arad

Sânleani

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Teren de vanzare in Statiunea Moneasa!

Moneasa

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

8.116 €
/ lună 8.12 € / mp / lună

Vand teren 1000m patrati

Sânpaul

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

5.900 €
/ lună 590 € / mp / lună

Vand 10,56 ha pasune extravilant cu front la DN ...

Socodor

10 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zona UTA, Arad. ...

UTA, Arad

191 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

9.979 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Societate comerciala inchiriaza hala si showroo ...

UTA, Arad

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Societate comerciala inchiriaza hala si showroo ...

Podgoria, Arad

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

4.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Închiriez clădire comercială

Aurel Vlaicu, Arad

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Aurel Vlaicu, Arad

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2.400 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Fortuna

Fortuna, Arad

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

105.000 €
/ lună 171.57 € / mp / lună

Teren de vanzare ViaCarmina 612mp

Vladimirescu

612 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

350 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Preiau teren agricol in arenda

Vinga

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 10000m2 Strejnicu

Satu Nou

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial bulevardul revolutie ...

Central, Arad

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

12.000 €
/ lună 12.21 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Vladimirescu, Arad

Vladimirescu

983 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

700 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru cabinet medical

Micălaca, Arad

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Păuliș

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

89.999 €
/ lună 230.18 € / mp / lună

Teren ARED IMAR - 391 mp

Central, Arad

391 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spa?iu comercial in Arad, ...

Fortuna, Arad

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

350 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Dau in arenda teren arabil 1.77ha Sagu ,jud.Ara ...

Șagu

17.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

38.000 €
/ lună 76 € / mp / lună

Loc de Casa 500mp Varfurile judetul Arad

Vârfurile

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Vladimirescu

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

15.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in Misca, jud. Arad

Mișca

1.440 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Arad, direct de la proprietari

Județul Arad, situat în vestul României, este un centru economic important, având acces facil la transportul rutier și feroviar. Această zonă oferă oportunități variate pentru afaceri, fiind ideală pentru comercianți și antreprenori. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 750 euro, cu oferte ce încep de la 400 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 648 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 103 m², cu cele mai mari având 250 m² și cele mai mici de 80 m².
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile au 3 sau mai multe camere, oferind flexibilitate pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenorii care caută să își dezvolte afacerea.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 155 de zile, indicând o piață activă.

Județul Arad reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, direct de la proprietari, în condiții avantajoase. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!