Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Agenție

6 zile în urmă
6

115.000 €

Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei

Trăisteni

4 camere
120 mp
Agenție

2 luni în urmă
14

149.950 €

Casă P+E | 4 dormitoare | Negraș – Valea Doftan ...

Trăisteni

5 camere
200 mp
393 mp teren
1995
Agenție

10 luni în urmă
15

30.000 €
24.14 € / mp

Teren intravilan la baza pădurii Valea Doftanei ...

Trăisteni

1.243 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
44

249.000 €

Vila 7 camere 320 mp- Valea Neagra-Prahova, mob ...

Trăisteni

7 camere
330 mp utili
616 mp teren
2009
Agenție

10 luni în urmă
9

216.000 €

Vila spatioasa

Trăisteni

8 camere
388 mp
1.400 mp teren
f.s. 37 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

370.000 €

Vanzare Pensiune Valea Doftanei

Trăisteni

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

10.000 €

casa locuibila rustica din pove?ti

Trăisteni

8 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

253.000 €
11 € / mp

Teren Extravilan 23000 mp-potential turistic Va ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

200.000 €

Vila deosebita cu 7 camere si 5 bai, 4290 mp te ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

7 camere
248 mp
4.290 mp teren
2010
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

111.000 €
14.95 € / mp

TEREN DE VANZARE VALEA DOFTANEI

Valea Doftanei

La ~5km distanță

7.426 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

285.000 €

Casa de vis în inima naturii – Valea Doftanei, ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

5 camere
267 mp
2.772 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

155.000 €

Casă Duplex 6 dormitoare, Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

900.000 €

Vand 2 case de vacan?a pe malul Lacului Paltinu

Valea Doftanei

La ~5km distanță

5 camere
320 mp
Agenție

9 luni în urmă
14

142.940 €
35.03 € / mp

Teren intravilan Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~5km distanță

4.080 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

380.000 €

●Casa(pensiune)noua, an 2023, 5 dormitoar ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
2.020 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

11 luni în urmă
3

37.655 €
44.88 € / mp

Teren intravilan Traisteni 839 mp, toate avizel ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

839 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
4

39.900 €
28 € / mp

Teren intravilan 1425 mp Trestieni- Valea Dofta ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

1.425 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
36

176.000 €

Vila de vacanta cu 4 camere de vanzare in Valea ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
475 mp teren
2012
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
19

99.000 €

Casa de vanzare in Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
1.116 mp teren
f.s. 13.5 m
Agenție

5 luni în urmă
3

138.000 €
27.66 € / mp

TEREN VALEA DOFTANEI:UN ALT STIL DE VIATA SAU O ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

4.990 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

198.250 €
47.47 € / mp

Teren superb Valea Doftanei (Teșila) – vedere p ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

4.176 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

420.000 €
38.18 € / mp

Teren intravilan situat in Traisteni

Valea Doftanei

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
11

145.000 €

Vila P+M cu terasa +container si teren 1250mp ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
1.250 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
22 € / mp

Teren intravilan Valea Doftanei (Din?easa) Zona ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

163.000 €

Apartament 2 camere de vacanta - Poiana Brasov

Valea Doftanei

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Parter / 2
2025
Agenție

3 luni în urmă
5

303.480 €
90 € / mp

Teren Valea Doftanei- Lacul Paltinu

Valea Doftanei

La ~5km distanță

3.372 mp
3.372 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

149.950 €

Casa P+E | 4 dormitoare | Negra? Valea Doftanei ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
393 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 149,950 € și 149.990 €
Agenție

2 luni în urmă
8

165.000 €

De vanzare Casa tip A Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
14.89 € / mp

Vand teren baraj Paltinu

Valea Doftanei

La ~5km distanță

1.780 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

49.000 €
22.07 € / mp

Teren intravilan 2200 mp de vanzare in Valea Do ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

2.220 mp teren
Construcții