Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

125.000 €

Casa noua, 83 mp, 192 mp teren curti constructi ...

Țânțăreni

3 camere
83 mp
Agenție

7 luni în urmă
15

99.900 €

Royal Imobiliare - Vanzare casa zona Tantareni

Țânțăreni

6 camere
175,68 mp
1.341 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

10 luni în urmă
12

200.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare spatiu comercial zon ...

Țânțăreni

170,16 mp utili
3E
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

79.500 €

Casa de vanzare, cu mansarda, zona exterior Est ...

Țânțăreni

4 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

71.000 €

Casa de vanzare Ploiesti

Țânțăreni

4 camere
120 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

60.000 €
161.29 € / mp

Teren intravilan Ploiestiori

Ploieștiori

La ~5km distanță

372 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

61.000 €
61 € / mp

Teren intravilan 1000 mp - Comuna Blejoi, Sat P ...

Ploieștiori

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 70 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

71.000 €

Casa de vanzare

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
400 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
2

244.800 €
48 € / mp

Bariera Bucov - intravilan 5100mp, d-26mp - 48 ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

22.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare - Bereasca (vizavi Gama)

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

130.000 €

Casa cu 5 camere, 200 mp utili, teren cu 200 mp ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
200 mp teren
2012
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
15

169.900 €
174.900 €

Casă + Spațiu comercial -218 mp utili- Intersec ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

7 camere
200 mp
168 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

265.000 €

Vila de vanzare Ploie?ti

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

6 camere
380 mp
423 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

265.000 €

Vila 390 mp utili, teren 523 mp, Bereasca Ploie ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
390 mp
Agenție

3 luni în urmă
20

155.000 €

Vila cu 5 camere, posibilitate doua apartamente ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
260,14 mp
201 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

84.990 €
89.990 €

Casa de vanzare, cartier Bereasca, Ploiești

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
268 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

29.900 €
5.15 € / mp

TEREN EXTRAVILAN AGRICOL

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

5.808 mp
5.808 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

29.000 €
72.50 € / mp

Teren intravilan, 400mp, Bereasca

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

40.000 €

Casa de vanzare

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
16

85.000 €

Casa de vanzare - Bereasca

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
70 mp teren
1995
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

57.000 €

Casa batraneasca

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Agenție

5 luni în urmă
12

169.800 €

casa constructie 2023

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
200 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.500 €
8.33 € / mp

inchiriem hala 300mp pe teren 5200mp, dn1 A, in ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp
5.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
14

190.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare Casa zona Bereasca

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
237 mp
414 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

75.000 €

Casa de vanzare Ploiesti (Bereasca) | Teren 420 ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

Azi
8

75.000 €

Casa de vanzare Ploiesti (Bereasca) | Teren 420 ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

290.000 €
564.20 € / mp

ULTRACENTRAL - teren 514 mp, 2 deschideri - 29 ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

514 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.788 €
99.825 €

TB9 Residence | Faza a 2-a | 2 cam tip B1 | 0% ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
58,16 mp
Etaj 1 / 4
2026
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 99,825 € și 109.505 €
Agenție

Mai mult de un an
34

480.000 €

Vila P+1E+M, 5 camere, teren 670 mp, zona Nord ...

Nord-Est, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
216 mp
670 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €

Constructie industriala si administrativa carma ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

326 mp utili