Apartamente Case
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

42.000 €

Apartament de vanzare

Tufeni

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

210.000 €

Casa de vanzare

Tufeni

121 mp
3.560 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

73.500 €
69.000 €

Casa Baicoi zona Schela

Tufeni

3 camere
103 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
20

138.888 €

Vanzare casa Baicoi - Centru

Schela

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

230.000 €

Vand casa P+Em 2017, 228 mp

Bordenii Mici

La ~5km distanță

6 camere
230 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

250.000 €

Vand casa construc?ie 2017 P+M 230 mp + anexe. ...

Bordenii Mici

La ~5km distanță

6 camere

Agenție

Mai mult de un an
19

160.000 €

Casa P+M, 5 camere, Baicoi

Central, Băicoi

La ~5km distanță

5 camere
135 mp
492 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

236.000 €

BAICOI- casa 2025, 3cam, A-110mp, ter-1720 mp, ...

Băicoi

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
1.720 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

149.000 €

BAICOI - casa P+E, ter-1354mp, pret. loc/activ. ...

Central, Băicoi

La ~5km distanță

5 camere
208 mp
1.354 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

160.000 €

Vand- Cladire de 1048 mp-la pre? de apartament

Băicoi

La ~5km distanță

6 camere
1.174 mp
1.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

80.000 €

Casa de vanzare , zona centrala

Băicoi

La ~5km distanță

5 camere
91 mp
Agenție

10 luni în urmă

60.500 €
55 € / mp

Baicoi-Central-ter. intrav 1100mp, 2 deschideri ...

Băicoi

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

69.900 €

Oras Baicoi casa 90mp ,teren 1750 mp

Central, Băicoi

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
1.785 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

10 luni în urmă
15

24.900 €
23.03 € / mp

Vanzare teren intravilan Baicoi Prahova zona Li ...

Central, Băicoi

La ~5km distanță

1.081 mp
1.081 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 24,900 € și 28.000 €
Agenție

3 luni în urmă
7

32.000 €
54.24 € / mp

Vanzare 590 mp Teren+ Fundatie Casa Baicoi

Central, Băicoi

La ~5km distanță

590 mp
590 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
21

100.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare Vila Baicoi

Central, Băicoi

La ~5km distanță

6 camere
210,6 mp
312 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

115.999 €

Casa de vanzare

Central, Băicoi

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
1.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

19.000 €
33.22 € / mp

Baicoi Zona Rezidentiala Noua 572 mp

Central, Băicoi

La ~5km distanță

572 mp
572 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
13

119.000 €

Casa Baicoi 120mp. Valea Stelii

Central, Băicoi

La ~5km distanță

100 mp
2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

79.500 €

Baicoi Central 1613 mp Parc Petrom

Băicoi

La ~5km distanță

6 camere
180 mp
1.613 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
31

125.000 €

Casa cu 6 camere de vanzare | Zona Ultracentral ...

Central, Băicoi

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
780 mp teren
f.s. 23.629999160767 m
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
5 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan Bai ...

Exterior Vest, Băicoi

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
18

69.000 €

Casa Central Baicoi, 145 mp

Central, Băicoi

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
1.294 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

94.000 €

Casa cu 7 camere de vanzare | Zona Centrala, Ba ...

Central, Băicoi

La ~5km distanță

7 camere
210 mp
312 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

420.000 €
14 € / mp

DN 1 MICHELIN ROMANIA, Baicoi

Băicoi

La ~5km distanță

30.000 mp teren
f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

31.000 €

vand casa baicoi liliesti sipot nr 1

Central, Băicoi

La ~5km distanță

300 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

29.000 €
31.000 €
23.67 € / mp

teren intravilan langa padure

Băicoi

La ~5km distanță

1.225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

210.000 €
240.000 €

Casa in Baicoi Prahova

Băicoi

La ~5km distanță

4 camere
139 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

80.000 €

Teren extravilan in Baicoi 10.000mp plantatie m ...

Băicoi

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
11

50.000 €

Teren intravilan in Baicoi zona targului--10.00 ...

Băicoi

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren