Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
6

115.000 €

Vila A Frame de vanzare in Valea Doftanei

Trăisteni

4 camere
120 mp
Agenție

2 luni în urmă
14

149.950 €

Casă P+E | 4 dormitoare | Negraș – Valea Doftan ...

Trăisteni

5 camere
200 mp
393 mp teren
1995
Agenție

10 luni în urmă
15

30.000 €
24.14 € / mp

Teren intravilan la baza pădurii Valea Doftanei ...

Trăisteni

1.243 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
44

249.000 €

Vila 7 camere 320 mp- Valea Neagra-Prahova, mob ...

Trăisteni

7 camere
330 mp utili
616 mp teren
2009
Agenție

11 luni în urmă
9

216.000 €

Vila spatioasa

Trăisteni

8 camere
388 mp
1.400 mp teren
f.s. 37 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

370.000 €

Vanzare Pensiune Valea Doftanei

Trăisteni

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

10.000 €

casa locuibila rustica din pove?ti

Trăisteni

8 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

83.250 €
36.20 € / mp

Proprietar vand teren intravilan in Valea Dofta ...

Trăisteni

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

86.289 €
21 € / mp

Teren intravilan Valea Doftanei

Trăisteni

4.109 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

39.900 €
28 € / mp

Teren intravilan 1425 mp Trestieni- Valea Dofta ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

1.425 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

37.655 €
44.88 € / mp

Teren intravilan Traisteni 839 mp, toate avizel ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

839 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
4

39.900 €
48.279 €
28 € / mp

Teren intravilan 1425 mp Trestieni- Valea Dofta ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

1.425 mp
1.425 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
8

165.000 €

De vanzare Casa tip A Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
20

265.000 €

Vila de Lux pe Malul Lacului Confort ?i Vedere ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
14.89 € / mp

Vand teren baraj Paltinu

Valea Doftanei

La ~5km distanță

1.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
22 € / mp

Teren intravilan Valea Doftanei (Din?easa) Zona ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

178.000 €
107.68 € / mp

Teren cu deschidere la lac – Valea Doftanei, Pr ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

1.653 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

138.000 €

Cabana Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~5km distanță

4 camere
286 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

19.000 €

Teren intravilan de vanzare Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~5km distanță

f.s. 5 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
19

99.000 €

Casa de vanzare in Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
1.116 mp teren
f.s. 13.5 m
Agenție

2 luni în urmă
14

149.950 €

Casa P+E | 4 dormitoare | Negra? Valea Doftanei ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
393 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 149,950 € și 149.990 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

120.000 €

Casa de vanzare Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~5km distanță

5 camere
127 mp
430 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

253.000 €
11 € / mp

Teren Extravilan 23000 mp-potential turistic Va ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

285.000 €

Casa de vis în inima naturii – Valea Doftanei, ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

5 camere
267 mp
2.772 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

900.000 €

Vand 2 case de vacan?a pe malul Lacului Paltinu

Valea Doftanei

La ~5km distanță

5 camere
320 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

374.000 €
22 € / mp

TEREN VALEA DOFTANEI

Valea Doftanei

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

37.655 €
44.88 € / mp

Teren intravilan Traisteni 839 mp, toate avizel ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

839 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
14

142.940 €
35.03 € / mp

Teren intravilan Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~5km distanță

4.080 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

111.000 €
14.95 € / mp

TEREN DE VANZARE VALEA DOFTANEI

Valea Doftanei

La ~5km distanță

7.426 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

138.000 €
27.66 € / mp

TEREN VALEA DOFTANEI:UN ALT STIL DE VIATA SAU O ...

Valea Doftanei

La ~5km distanță

4.990 mp teren
f.s. 60 m