Proprietăți unice: 284
Proprietari: 60
Agenție

1 lună în urmă
6

950.000 €

PENSIUNE DE INCHIRIAT SAU DE VANZARE AFACERE FU ...

Central, Buftea

742 mp
2.150 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

39.800 €

Apartament 2 camere in Buftea langa Taverna Stu ...

Central, Buftea

2 camere
34 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
2

225.000 €
45 € / mp

Vand teren intraviran - Buftea

Central, Buftea

5.000 mp
5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
13

115.000 €

BUFTEA - PALATUL STIRBEI, APARTAMENT 2 CAMERE 6 ...

Central, Buftea

2 camere
58,24 mp
Etaj 4 / 6
2011
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
14

199.900 €
1.200 €

Casa noua, 4 camere, teren 477 mp, in apropiere ...

Central, Buftea

4 camere
150 mp
477 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

215.000 €

Casa noua, 4 camere, teren 477 mp, in apropiere ...

Central, Buftea

4 camere
150 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

882.000 €
120 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Bufteaoportunita ...

Central, Buftea

7.350 mp
7.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

12.500 €

Teren intravilan 425 mp Tarta?e?ti - Dambovi?a

Central, Buftea

f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

56.320 €
55 € / mp

Vanzare terenuri 512 mp fiecare, Buftea Flamanz ...

Central, Buftea

1.024 mp
1.024 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

885.720 €
120 € / mp

Teren 7381 m I Buftea Macului I zona de case

Central, Buftea

7.381 mp
7.381 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

50.000 €

Garsoniera de vanzare Buftea

Central, Buftea

1 camere
33 mp
Etaj 3 / 4
1984
Agenție

3 luni în urmă
3

267.400 €
100 € / mp

Teren de vanzare in orasul BUFTEA - stradal - 9 ...

Central, Buftea

2.674 mp
2.674 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

390.000 €
290.000 €
41.43 € / mp

Teren Intravilan Buftea langa Autostrada A0 - i ...

Central, Buftea

9.414 mp
9.414 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

207.468 €
9 € / mp

Se vinde teren!!!

Central, Buftea

23.052 mp
23.052 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

207.468 €
9 € / mp

Se vinde teren!!!

Exterior Vest, Buftea

23.052 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

3.000.000 €

Vanzare depozithalaspatiu industrial Mogosoaia ...

Central, Buftea

5.200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
17

70.000 €

Ap 2 camere, decomandat, Centru, 2 balcoane

Central, Buftea

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
1983
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

255.000 €

Casa de vanzare Buftea

Central, Buftea

4 camere
150 mp
Agenție

3 luni în urmă
14

43.000 €
84.31 € / mp

Buftea

Central, Buftea

510 mp
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
4

160.000 €

Casa parter in complex de 6 case Buftea

Central, Buftea

4 camere
103 mp
400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

74.900 €
62.99 € / mp

Teren intravilan 1,189mp Buftea - constructii s ...

Central, Buftea

1.189 mp
1.189 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

6.900 €
13.80 € / mp

Loturi teren 400 mp Buftea - Darza

Central, Buftea

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

154.200 €
100 € / mp

Teren Buftea, intre case, cu toate utilitatile, ...

Central, Buftea

1.542 mp
1.542 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

124.000 €
40 € / mp

Teren extravilan 3.100 mp Buftea | 2 fronturi s ...

Central, Buftea

3.100 mp
3.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

64.860 €

Casa de vanzare Buftea / Duplex nou / 250mp ter ...

Central, Buftea

4 camere
94 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

40 €
0.01 € / mp

Teren intravilan pretabil constructii hale - Sa ...

Exterior Vest, Buftea

4.306 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

120.000 €
19.05 € / mp

Teren intravilan 6300 mp - Buftea - Ilfov

Central, Buftea

6.300 mp
6.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

135.000 €

P+1 I Mogosoaia I 3 camere I 3 bai I parcare I ...

Central, Buftea

3 camere
89 mp
Agenție

4 luni în urmă
6

28.000 €
27.45 € / mp

Vand teren construibil 1000 mp langa padure Buf ...

Central, Buftea

1.020 mp
1.020 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

249.000 €

Casa moderna cu 3 dormitoare, PIPERA

Central, Buftea

4 camere
220 mp
220 mp teren