Proprietăți unice: 284
Proprietari: 60
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

168.900 €

Casa din caramida la strada asfaltata cu apa/ca ...

Central, Buftea

4 camere
125 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 168,900 € și 175.890 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

236.830 €
55 € / mp

Teren intravilan pretabill construc?ie hale Sab ...

Central, Buftea

4.306 mp
4.306 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
11

10.700 €
15.97 € / mp

Promotia de Paste a inceput la eForest, Loturi ...

Central, Buftea

670 mp
f.s. 35 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
8

241.000 €

Casa de vanzare Buftea 4 camere

Central, Buftea

4 camere
127 mp
127 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

310.300 €
50 € / mp

Teren Buftea - Str. I. C. Bratianu

Exterior Vest, Buftea

6.206 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
14

135.000 €

Vanzare casa 3 camere-teren312mp-Buftea

Central, Buftea

3 camere
73 mp
312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

40.000 €
22.22 € / mp

Teren Buftea in vecinatatea DN7 si A0

Central, Buftea

1.800 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
13

107.900 €

De Vanzare Apartament 3 camere Buftea

Periferie, Buftea

3 camere
64 mp
Etaj 3 / 4
2024
Agenție

9 luni în urmă
18

225.000 €

BUFTEA, CASA P+M 140 MP, LOT 357 MP!

Buftea

5 camere
140 mp
357 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

190.000 €
63.33 € / mp

Teren Buftea cu iesire la lac

Central, Buftea

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

880.000 €
22.86 € / mp

Teren de vanzare 38.500 mp, acces la centura Bu ...

Central, Buftea

38.500 mp
38.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

245.000 €

Vila P+1+M la cheie - Buftea

Central, Buftea

5 camere
213 mp
450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

185.000 €
80.19 € / mp

Teren constructii Buftea 2307 MP deschidere 27 ...

Buftea

2.307 mp teren
f.s. 27 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

23.500 €
23.50 € / mp

Buftea, teren 1000 mp

Central, Buftea

1.000 mp
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
10

1.000.000 €

Hala constructie deosebita 1278 mp Buftea

Buftea

1.200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

83.000 €
98.46 € / mp

Buftea Flamanzeni 843 mp Str Independentei

Buftea

843 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
8

310.000 €

CASA MEDITERANEANA DE VANZARE! (BUFTEA CALUL BA ...

Central, Buftea

6 camere
215 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

324.000 €
129.60 € / mp

Teren + Casa + Livada Cirese, Buftea Lac

Buftea

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

481.650 €
39 € / mp

Direct proprietar! Teren Intravilan 12.350 mp - ...

Buftea

12.350 mp
12.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

497.000 €

Casa rustica Buftea

Central, Buftea

5 camere
168 mp
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

185.000 €

Vila P+1 Buftea

Central, Buftea

5 camere
60 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

94.000 €

Apartament de vanzare Buftea str.Studioului

Central, Buftea

2 camere
70 mp
Etaj 1
1986
Agenție

2 luni în urmă
7

971.176 €
74 € / mp

Teren intravilan 13124 mp cu front 44.5 m | Buf ...

Central, Buftea

13.124 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

415.875 €
332.700 €
25 € / mp

Buftea teren industrial 16635 mp, acces paralel ...

Central, Buftea

16.635 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

449.500 €
97.08 € / mp

Buftea-deschidere la lacul Buftea

Central, Buftea

4.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

497.000 €

Casa rustica P+M Buftea

Central, Buftea

5 camere
168 mp
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

165.000 €

Buftea Studio, vila P+M, zona deosebita, 165000 ...

Ultracentral, Buftea

134 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

250.000 €

Casa Vila Buftea

Central, Buftea

160 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

215.000 €

Buftea Crevedia,vila superba,pozitie excelenta, ...

Central, Buftea

160 mp
480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

200.000 €

Buftea Crevedia, Vila P+1, zona superba, langa ...

Central, Buftea

164 mp