Case Terenuri
Proprietăți unice: 58
Proprietari: 6
Agenție

Ieri
3

270.000 €
90 € / mp

Teren intravilan | Izvorani | Acces lac | Utili ...

Izvorani

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
19

1.090.000 €

Ca in reviste! Vila senzationala, moderna, pisc ...

Izvorani

4 camere
336 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

210.000 €
30 € / mp

Teren 7000m² Ciolpani - DN1

Izvorani

7.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

73.000 €

Casa de vacanta in Izvorani

Izvorani

45 mp
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
17

49.530 €
65 € / mp

TEREN 762mp zona privata exclusivista Izvorani ...

Izvorani

762 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

142.000 €

Casa Parter Izvorani, 105 mp utili, teren 650 m ...

Izvorani

4 camere
105 mp
650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
24

360.000 €

Vand vila in Izvorani

Izvorani

6 camere
195 mp
1.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

28.000 €
40 € / mp

Vanzare Teren Izvorani / Strada Gradinarilor/Co ...

Izvorani

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

62.000 €
46.06 € / mp

OCazie RARĂ – Teren premium lân ...

Izvorani

1.346 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Izvorani | Lotur ...

Izvorani

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

1.650.000 €
150 € / mp

Teren intravilan Izvorani | Centrul Olimpic Rom ...

Izvorani

11.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
18

630.000 €

Vila la Lacul Snagov deschidere 21 ml, ponton ...

Izvorani

7 camere
254,8 mp
1.798,16 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

274.518 €
226.875 €
366.02 € / mp

Deschidere la lac | Loc de acostare la ponton | ...

Izvorani

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

36.500 €
73 € / mp

Izvorani Teren construibil imediat 500 mp – uti ...

Izvorani

500 mp
500 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
3

12.000 €
24 € / mp

Loturi de teren la padure | 500-1000mp | Izvora ...

Izvorani

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

22.500 €
45 € / mp

LOT DE 500mp | LANGA PADUREA SNAGOV | IZVORANI ...

Izvorani

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
22

650.000 €

Proprietate Exclusivista cu Deschidere Spectacu ...

Izvorani

8 camere
210 mp
1.800 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
11

61.600 €
22 € / mp

Teren Izvorani -Padure -COR

Izvorani

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

24.000 €
30.42 € / mp

Izvorani Snagov deschidere la asfalt, toate uti ...

Izvorani

789 mp
800 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

19.350 €
37.00 € / mp

Teren Izvorani / Strada Gradinarilor, plan secu ...

Izvorani

523 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

123.000 €
37.25 € / mp

Izvorani, loturi teren de vanzare, pret negocia ...

Izvorani

3.302 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

18.500 €
9.96 € / mp

Investiție Izvorani: 1.858 mp lângă Pădurea Sna ...

Izvorani

1.858 mp teren
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
28

435.000 €

Vila de vanzare Izvorani COR

Izvorani

5 camere
357 mp
Agenție

10 luni în urmă
5

80.000 €
105.82 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN CU ACCES LAC - SNAGOV ...

Izvorani

756 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

105.000 €
44.68 € / mp

Teren la 35 km de Bucuresti - Izvorani - Ciolpa ...

Izvorani

2.350 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

84.000 €
42 € / mp

OCAZIE!!! Teren lipit de pădurea SNAGOV cu ...

Izvorani

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

497.040 €
190 € / mp

VANZARE TEREN, ILFOV, IZVORANI, MIHAI EMINESCU, ...

Izvorani

2.616 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

595.000 €

Casa superba cu vedere la lac in Izvorani – pis ...

Izvorani

7 camere
441 mp
4.000 mp teren
1996
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

550.000 €
110 € / mp

Teren intravilan, Snagov Izvorani, str. Jandarm ...

Izvorani

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

175.000 €
70.14 € / mp

Vanzare teren intravilan Izvorani, zona Delta S ...

Izvorani

2.495 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol