Proprietăți unice: 285
Proprietari: 60
Agenție

Azi
9

39.000 €
39 € / mp

Vanzare 1000, 2000 sau 3000 mp teren intravilan ...

Buftea

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75.000 €

Vila Eco in Buftea la 1 km de A0

Central, Buftea

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

144.120 €

Teren Intravilan Constructii Buftea Central

Central, Buftea

f.s. 13 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă

119.900 €

Buftea Kaufland Ap 3 camere curte 150mp parcare

Central, Buftea

3 camere
65 mp
Parter / 3
2021
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

8.515 €
1 € / mp

Vanzare teren intravilan in Buftea - Ilfov

Central, Buftea

8.515 mp
8.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

85.000 €

Vand apartament 2 camere - etaj 1

Central, Buftea

2 camere
51 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

85.000 €

Apartament 2 camere Studiouri Buftea mobilat ut ...

Central, Buftea

2 camere
51 mp
1970
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

409.410 €

Oportunitate de Investitie Terenuri Buftea

Central, Buftea

6 camere
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

120.000 €

Apartament de 74mp cu balcon, Buftea Str. 23 Au ...

Central, Buftea

3 camere
74 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

79.900 €

Buftea Studio,apartament 2 camere, confort 1,et ...

Central, Buftea

2 camere
50 mp
Etaj 1
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

310.000 €

Vila 5 camere Buftea

Central, Buftea

5 camere
175 mp
446 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

12.000 €
15.000 €
12 € / mp

Teren 1000 mp Darza

Central, Buftea

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

95.000 €

Propietar vand apartament 2 camere

Central, Buftea

2 camere
48 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

95.000 €

Propietar vand apartament 2 camere

Central, Buftea

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
1

6.900 €
17.25 € / mp

Teren 400 mp Darza

Central, Buftea

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

415.250 €
55 € / mp

Teren intravilan Buftea 7550mp

Central, Buftea

7.550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

133.540 €
22 € / mp

Teren 6000mp Mogosoaia, oportunitate investitie

Central, Buftea

6.070 mp
6.070 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

48.950 €
39.16 € / mp

Teren intravilan mixt Buftea spre Corbeanca | 1 ...

Central, Buftea

1.250 mp
1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.320.000 €
48 € / mp

Teren intravilan de vanzare Buftea, strada Mila ...

Central, Buftea

27.500 mp
27.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

22.900 €
55.85 € / mp

Terenul intravilan unde poti face casa imediat ...

Central, Buftea

410 mp
410 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 22,900 € și 26.990 €
Agenție

1 lună în urmă
20

350.000 €

Vila premium Buftea 5 camere | 166 mp | teren 5 ...

Central, Buftea

5 camere
166 mp
520 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

260.000 €

Vila Buftea 4 camere | 500 mp teren | 166 mp co ...

Central, Buftea

4 camere
122 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

135.000 €

Casa Buftea 3 camere | construc?ie 2022 | perso ...

Central, Buftea

4 camere
70 mp
190 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

90.000 €
125.87 € / mp

Teren Premium in Buftea Parcului Dintre Flori - ...

Nord, Buftea

715 mp
715 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

62.500 €
125 € / mp

Teren Intravilan

Central, Buftea

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

150 €
0.07 € / mp

Buftea Str. Milano

Central, Buftea

2.026 mp
2.026 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

179.500 €

Casa spatioasa Samurcasi | 185 mp utili | teren ...

Central, Buftea

5 camere
180 mp
502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

240.000 €
30 € / mp

Vand teren Buftea strada Independen?ei

Central, Buftea

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

415.250 €
55 € / mp

Teren vanzare Buftea intravilan

Central, Buftea

7.550 mp
7.550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

950.000 €

Pensiune De Inchiriat Sau De Vanzare Afacere Fu ...

Central, Buftea

4 camere
742 mp