Proprietăți unice: 97
Proprietari: 21
Agenție

11 luni în urmă
20

149.500 €
130.000 €

Mihailesti, vanzare vila P+M, 258mp, teren 912m ...

Sud-Vest, Mihăilești

5 camere
240 mp
912 mp teren
f.s. 21 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
13

250.000 €

Casa/vila P+2 aproape de Bucuresti

Central, Mihăilești

7 camere
299 mp
989 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

225.000 €
17.51 € / mp

Teren intravilan cu deschidere generoasa la DN6 ...

Mihăilești

12.848 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

121.500 €
30 € / mp

Teren Mihailesti- langa Dovinot.

Sud, Mihăilești

4.050 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

195.000 €
19.50 € / mp

Vanzare teren 10.000mp Cornetu- Mihailesti

Sud, Mihăilești

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

21.000 €
41.50 € / mp

Mihăilești - teren împrejmuit 401mp, cu puț, CO ...

Mihăilești

506 mp teren
f.s. 10.880000114441 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
3

1.350.000 €
3.94 € / mp

Mihailesti-Giurgiu-DN6

Nord, Mihăilești

343.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
13

1.140.000 €
20 € / mp

5,7 Ha. vav de Dovinot - Mihailesti, teren intr ...

Exterior Sud, Mihăilești

57.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

124.448 €
102.850 €

Casa in Mihailesti complex Paradise Valey

Sud-Vest, Mihăilești

4 camere
132 mp
520 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
19

12.078 €
9.982 €
43.92 € / mp

Loturi de teren pentru constructii de case in P ...

Sud, Mihăilești

275 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

53.200 €
4 € / mp

Vanzare teren 13300mp in extravilanul orasului ...

Exterior Sud, Mihăilești

13.300 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

28.000 €

Casa 3 camere

Central, Mihăilești

3 camere
200 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren 2000 mp--Pozitie excelenta-Mihailesti-Cen ...

Central, Mihăilești

2.000 mp
2.000 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.084.860 €
45 € / mp

Teren Mihailesti E70- DN6 langa Dovinot.

Central, Mihăilești

24.108 mp
24.108 mp teren
f.s. 83 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
1.02 € / mp

Teren extravilan de vanzare Mihailesti,ocazie!

Central, Mihăilești

36.400 mp
36.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

13.000 €
1.16 € / mp

Teren extravilan Mihailesti,ocazie!

Central, Mihăilești

11.200 mp
11.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

144.000 €
11.50 € / mp

Teren de 12527 mp in extravilantul orasului Mih ...

Central, Mihăilești

12.527 mp
12.527 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

40.000 €

Casa de vanzare - Giurgiu - Petru Rare?

Central, Mihăilești

3 camere
75 mp
1.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

77.000 €

Apartaament de vanzare 3 camere,Mihailesti,supr ...

Central, Mihăilești

3 camere
80 mp
2002
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.231 €
72.41 € / mp

Teren intravilan-Mihaile?ti, jud.Giurgiu 17,595 ...

Central, Mihăilești

17,6 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €

Cabana lemn masiv pozitionata la 22 km de Piata ...

Central, Mihăilești

4 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

99.850 €

Casa noua Mihaile?ti | langa Bragadiru | 85 mp ...

Central, Mihăilești

3 camere
85 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 99,850 € și 104.990 €
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare Mihailesti,30 minut ...

Central, Mihăilești

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

120.000 €
12 € / mp

Vanzare teren 10.000mp Cornetu- Mihailesti

Central, Mihăilești

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

28.000 €
16.97 € / mp

Vanzare Teren Intravilan In Mihailesti ,str Ind ...

Central, Mihăilești

1.650 mp
1.650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

32.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 1600 mp Mihailesti

Central, Mihăilești

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

129.000 €

Vand casa individuala cu trei dormitoare si dou ...

Central, Mihăilești

4 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

153.000 €

Casa de vanzare cu 6 Dormitoare-Teren 1.100 mp- ...

Central, Mihăilești

7 camere
240 mp
1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

284.400 €
79 € / mp

Vand teren intravilan construibil la DN6 centur ...

Central, Mihăilești

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

99.500 €

Casa de vanzare Draganescu,Mihailesti,toate uti ...

Central, Mihăilești

3 camere
95 mp
550 mp teren