Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
17

125.000 €

Casa modulara moderna + garaj | 1 Decembrie, Il ...

Chirculești

3 camere
63 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

21.990 €
10.62 € / mp

Teren Stejaru 2070mp cu casa batraneasca nelocu ...

Stejaru

La ~5km distanță

2 camere
2.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

35.000 €

Teren cu casa in comuna Iepuresti, judetul Giur ...

Iepurești

La ~5km distanță

2 camere
1.122 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

70.000 €

casa vacanza Iepuresti(Giurgiu)

Iepurești

La ~5km distanță

6 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

37.000 €

Casa de vanzare

Iepurești

La ~5km distanță

1.200 mp
Agenție

4 luni în urmă
6

42.600 €
6 € / mp

Teren Gorneni/Iepuresti/Giurgiu 3700 intravilan ...

Iepurești

La ~5km distanță

7.100 mp
7.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

750.000 €
5.78 € / mp

DE VANZARE LAC Pescuit sportiv 6,7ha + TEREN 6, ...

Iepurești

La ~5km distanță

129.700 mp
129.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

65.000 €

Casa de vacan?a la 30 km de Bucure?ti (sat Bane ...

Iepurești

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
380 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

11.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare Valter Maracineanu, jud Giurgi ...

Iepurești

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

10.000 €
4.55 € / mp

Teren de vanzare Walter Maracineanu Comuna Iepu ...

Iepurești

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
19

87.000 €

Vila cocheta Valter Maracineanu 87.000 euro

Iepurești

La ~5km distanță

3 camere
107 mp
596 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

11.000 €
22 € / mp

Vanzare Teren Intravilan in Gorneni,pret mic,la ...

Iepurești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

134.900 €

Vila P+M cu 2300MP teren | 6 camere | 278MP | 3 ...

Iepurești

La ~5km distanță

6 camere
231 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €

imobiliare casa si teren

Iepurești

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Agenție

Mai mult de un an
2

21.000 €
10.50 € / mp

De vanzare teren Iepuresti

Iepurești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

15.000 €
8.33 € / mp

De teren Iepuresti

Iepurești

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

45.000 €

Casa de vanzarea

Singureni

La ~5km distanță

4 camere
75 mp
1.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

60.000 €

Singureni Stejaru casa intre paduri, cu teren 1 ...

Singureni

La ~5km distanță

4 camere
75 mp
1.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

1.600.000 €
15.24 € / mp

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Singureni

La ~5km distanță

105.000 mp
105.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

188.999 €

VANZARE 3 CAMERE | DOAMNA GHICA | 87 MP UTILI |

Singureni

La ~5km distanță

3 camere
87 mp
Etaj 3 / 3
2012
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

25.000 €

Vand casa batraneasca + teren 1800mp

Singureni

La ~5km distanță

100 mp
Agenție

8 luni în urmă
12

65.000 €
115.86 € / mp

Teren de vanzare, 561 mp, strada Cetatea Alba, ...

Singureni

La ~5km distanță

561,09 mp
561,09 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

175.000 €

Casa P+1, teren 380 mp, Berceni

Singureni

La ~5km distanță

4 camere
109 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

269.587 €

Imobil de vanzare

Singureni

La ~5km distanță

4 camere
450 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

33.000 €

Vand Casa la tara

Singureni

La ~5km distanță

2 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

250.000 €

casa = curte

Singureni

La ~5km distanță

80 mp
1.800 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

21.750 €
14.80 € / mp

Teren intravilan 1470mp la 25 km de Bucuresti

Singureni

La ~5km distanță

1.470 mp
1.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

55.000 €

Super oferta! Casa de vanzare langa Bucure?ti

Singureni

La ~5km distanță

3 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

59.999 €

Casa si teren intravilan 3700mp in comuna Singu ...

Singureni

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
35

79.900 €

Casa individuala cu 6 camere de vanzare Singure ...

Singureni

La ~5km distanță

7 camere
90 mp
466 mp teren