Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

10.514 €
19.99 € / mp

Comana intravilan, ultim lot (din 15), Delta, g ...

Budeni

526 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

29.000 €

DE VANZARE CASA DEMOLABILA/RENOVABILA + TEREN 1 ...

Budeni

3 camere
80 mp
1.900 mp teren
Parter / 1
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

40.500 €
10.90 € / mp

Vanzare teren intravilan Comuna Comana,Localita ...

Budeni

3.714 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

21.000 €
18.55 € / mp

Teren Comana Budeni

Budeni

1.132 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

60.000 €
15 € / mp

Vand teren intravilan 4000MP cu dechidere la De ...

Budeni

4.000 mp teren
f.s. 37 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
14

155.000 €

Casa de vacan?a Comana

Comana

La ~5km distanță

2 camere
600 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

100.000 €

Casă independentă energetic.Pompe de ...

Comana

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

24.200 €
48.40 € / mp

Teren 500 mp vis-a-vis de Parcul Comana/Delta N ...

Comana

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Agenție

8 luni în urmă
14

79.900 €
39.95 € / mp

Teren 2000 mp de vânzare – Comana, deschidere l ...

Comana

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

290.000 €
29 € / mp

Teren intravilan Comana

Comana

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

70.000 €

Padurea Comana

Comana

La ~5km distanță

3 camere
89 mp
1.220 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

11.782 €
22.40 € / mp

Comana intravilan, ultim lot (din 15), Delta, g ...

Comana

La ~5km distanță

526 mp
526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

75.000 €

Casa de vanzare Comana//DIRECT PROPIETAR

Comana

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
1.300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

89.500 €
20.81 € / mp

Teren cu vedere la Delta Neajlov

Comana

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

95.000 €

Casa de vanzare langa padure,Comana,Giurgiu

Comana

La ~5km distanță

4 camere
280 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

75.000 €
80.000 €

Casa de vanzare Com. Comana Giurgiu

Comana

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

4 luni în urmă
4

110.000 €
22 € / mp

Teren Comana- strada Funieru.

Comana

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

50.000 €
65.02 € / mp

Teren intravilan situat într-o zonă s ...

Comana

La ~5km distanță

769 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95.000 €

Vand proprietate in Comana: teren 1.974 mp, cu ...

Comana

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

44.989 €

Casa individuala comuna Hotarele

Comana

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
680 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

56.000 €

Vand casuta mica si cocheta

Comana

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

4 luni în urmă
2

8.350 €
2.20 € / mp

Teren extravilan Daia, Giurgiu - 3121101

Comana

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

21.000 €
18.55 € / mp

Teren Comana Budeni

Comana

La ~5km distanță

1.132 mp
1.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

85.000 €

Case de vanzare Parcul natural Comana Giurgiu

Comana

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

0 €

vadn mobila camera

Comana

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

75.000 €
18.06 € / mp

Teren de vanzare 4153 mp, acces asfaltat

Comana

La ~5km distanță

4.153 mp
4.153 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

150.000 €
30 € / mp

Teren Comana- strada Funieru.

Comana

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

140.000 €
14 € / mp

Vand loturi de 527 si 635 mp langa Delta Neajlo ...

Comana

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

115.000 €

COMANA, Jud.GR, Casa parter, teren 500mp, mutar ...

Comana

La ~5km distanță

3 camere
93 mp
508 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

62.500 €
0.25 € / mp

Investi?ie ! Teren Unicat Padurea Comana - DJ 6 ...

Comana

La ~5km distanță

250.000 mp teren