Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
11

370.000 €

CONAC de vanzare in Giurgiu - Isvoarele | 4000 ...

Teiușu

4 camere
400 mp
Agenție

3 luni în urmă
15

215.000 €

Domeniu 2 Ha cu Padure si Izvor Hotarele, Giurg ...

Teiușu

4 camere
117 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

25.700 €
17.97 € / mp

Vânzare Teren Intravilan 1430 mp Sat Izvoarele, ...

Izvoarele (Hotarele)

La ~5km distanță

1.430 mp teren
f.s. 26 m
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
10

82.000 €

Casa noua la gri - Gostinari - 3 camere - 110mp ...

Gostinari

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
700 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €

Casa 116 mp + curte 2800 mp 37m la sosea Gostin ...

Gostinari

La ~5km distanță

4 camere
105 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

50.000 €

Casa de vanzare

Gostinari

La ~5km distanță

90 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

37.500 €
5 € / mp

Vanzare teren intravilan Gostinari

Gostinari

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

27.000 €

Vand teren+casa Valea Dragului

Valea Dragului

La ~5km distanță

4 camere
105 mp
105 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

70.000 €

Casa 4 camere + spatiu comercial stradal + tere ...

Valea Dragului

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

70.000 €

Casa 4 camere + spatiu comercial stradal + tere ...

Valea Dragului

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

288.151 €
1.80 € / mp

Teren Extravilan GIURGIU 16 Ha (la 50km de Bucu ...

Ghimpați

La ~5km distanță

160.084 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12.000 €
2.07 € / mp

Schitu, Giurgiu

Ghimpați

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
f.s. 50 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

1.999 €
6.45 € / mp

PRET SOC! SUPEROCAZIE! Loturi Ghimpati, intravi ...

Ghimpați

La ~5km distanță

310 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

45.000 €

Casa Giurgiu Ghimpati- Sat Bila

Ghimpați

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
4.658 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

9.999 €
4.00 € / mp

Vand 2500 mp, INTRAVILAN Ghimpati, 9999Euro

Ghimpați

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

28.000 €

Casa batraneasca de vanzare Sat Copaciu, Comuna ...

Ghimpați

La ~5km distanță

5 camere
90 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

4.999 €
4.78 € / mp

OCAZIE! 522mp teren INTRAVILAN Ghimpați, G ...

Ghimpați

La ~5km distanță

522 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

75.270 €
15 € / mp

Vand teren Dn 6 Ghimpati langa petrom si statia ...

Ghimpați

La ~5km distanță

5.018 mp
5.018 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

16.000 €
8 € / mp

Teren 2000 mp intravilan

Ghimpați

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

156.800 €
7 € / mp

Teren 22.400 mp - Ideal Fotovoltaic - Deschider ...

Ghimpați

La ~5km distanță

22.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10.000 €
8.59 € / mp

Proprietar

Ghimpați

La ~5km distanță

1.164 mp
1.164 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10.000 €
8.58 € / mp

Proprietar

Ghimpați

La ~5km distanță

1.165 mp
1.165 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

945.000 €
1.50 € / mp

Teren de 63 ha de vânzare

Ghimpați

La ~5km distanță

630.000 mp teren
f.s. 100 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

32.300 €

Teren intravilan si constructii Ghimpati, jud G ...

Ghimpați

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
1.925 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

15.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare Ghimpati,Jud Giurgi ...

Ghimpați

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.000 €
9.52 € / mp

Vand teren

Ghimpați

La ~5km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

45.000 €

Apartament 3 camere decomandat

Ghimpați

La ~5km distanță

3 camere
53 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

32.000 €

Casa batraneasca de vânzare

Ghimpați

La ~5km distanță

2 camere
85 mp
1.250 mp teren
Individuală
Agenție

10 luni în urmă
6

50.000 €

Vanzare Statie GPL Auto, Giurgiu

Ghimpați

La ~5km distanță

10 mp utili
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

19.500 €
7.80 € / mp

Teren langa lac Naipu

Ghimpați

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren