Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Agenție

7 luni în urmă
20

189.000 €

Ferma 3,3ha, din care 2,5ha intravilan, vila 7 ...

Bucșani

7 camere
238 mp
33.000 mp teren
f.s. 200 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

140.000 €
10.33 € / mp

Teren intravilan 13.551 MP | Vadu Lat | Oportun ...

Bucșani

13.551 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
40

45.000 €

VANZARE CASA INDIVIDUALA

Bucșani

3 camere
90 mp
300 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

95.000 €

DOUA CASE + Teren

Bucșani

3 camere
60 mp
2.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

35.000 €

Casa 3 camere Parter Giurgiu Com Bucsani

Bucșani

3 camere
44,01 mp
1.857 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

16.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan Bucsani (Giurgiu) - 1600 ...

Bucșani

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

140.000 €
10.33 € / mp

Teren intravilan 13.551 MP | Vadu Lat | Oportun ...

Bucșani

13.551 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

125.000 €

Casa de vanzare Bucsani de Giurgiu

Bucșani

5 camere
237 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

49.000 €

Proprietar vad casa Comuna Bucsani sat Obedeni, ...

Bucșani

150 mp
3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

40.000 €

Vand casa la tara

Vadu Lat

La ~5km distanță

1.000 mp
Agenție

2 luni în urmă
11

60.000 €

Casa de vanzare Strada Mugurilor

Uiești

La ~5km distanță

3 camere
83 mp
Agenție

3 luni în urmă
12

75.000 €

Apartament de 3 camere, 73 mp decomandat la par ...

Uiești

La ~5km distanță

3 camere
73 mp

Agenție

1 lună în urmă
20

65.000 €

Casa de vanzare Strada Ramadan

Uiești

La ~5km distanță

4 camere
137 mp
Agenție

2 luni în urmă
20

64.000 €

2 camere, centrala proprie - Strada Bucuresti, ...

Uiești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

72.000 €

Apartament 3 camere de vanzare Sos. Bucuresti

Uiești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
20

61.000 €

Casa de vanzare Strada Mugurilor

Uiești

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

110.000 €

Apartament 3 camere ultracentral Giurgiu