Case Terenuri
Proprietăți unice: 32
Proprietari: 3
Agenție

1 lună în urmă
7

180.000 €
77.42 € / mp

TEREN INTRAVILAN la 20 minute de Bucuresti

Bâcu

2.325 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
39

169.000 €
175.000 €

Vanzare vilă Bacu P+1+Pod, livadă, acces rapid ...

Bâcu

5 camere
129 mp
488 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

97.500 €
65 € / mp

FARA COMISIOANE LOTURI TEREN CONSTRUCTII HALE i ...

Bâcu

1.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

43.000 €
112.57 € / mp

Loturi 382mp, 514mp, strada principala, toate u ...

Bâcu

382 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
36

379.000 €
390.000 €

Vilă cu piscină –ideală pentru familie sau pens ...

Bâcu

11 camere
392,51 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

350.000 €

Vanzare vila deosebita, D+P+M Bacu / Joita, ter ...

Bâcu

5 camere
296 mp
1.100 mp teren
2014
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

105.000 €

FARA COMISIOANE aproape de asfalt casa cu 3 cam ...

Bâcu

3 camere
88 mp
360 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

5 luni în urmă
11

147.000 €

Vila 4 camere asfalt/incalzire pardoseala la 20 ...

Bâcu

4 camere
120 mp
464 mp teren
f.s. 23.719999313354 m
Agenție

7 luni în urmă
20

155.000 €

Bacu - Joita - Duplex - Renovat - 30 min Bucure ...

Bâcu

6 camere
199 mp
700 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
22

138.000 €

FARA COMISIOANE in Bacu casa cu 5 camere 2 bai ...

Bâcu

5 camere
132 mp
354 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

145.000 €

FARA COMISION casa cu 4 camere P+1+pod terasa c ...

Bâcu

4 camere
120 mp
400 mp teren
f.s. 19 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

174.000 €
24.99 € / mp

FARA COMISION TEREN intravilan curs constructii ...

Bâcu

6.963 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

235.000 €
25 € / mp

FARA COMISIOANE TEREN intravilan curs construct ...

Bâcu

9.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

109.000 €

FARA COMISION in Bacu linga padure casa P+1 ...

Bâcu

5 camere
115 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

850.000 €

Proprietate deosebita Bacu/Ciorogarla / vila D+ ...

Bâcu

6 camere
355 mp
13.678 mp teren
f.s. 49 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
30

115.000 €

Casa individualǎ Bâcu, construcț ...

Bâcu

3 camere
140 mp
500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

850.000 €
2,394.37 € / mp

Proprietate deosebita Bacu/Ciorogarla / vila D+ ...

Bâcu

13.678 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

5.058.194 €
4.180.326 €
51.24 € / mp

Teren Joita - Emag pretabil parc industrial

Bâcu

98.709 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

22.000 €
50 € / mp

Loturi Teren de Vânzare Comuna Joița ...

Bâcu

440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
48

117.000 €

DE LA DEZVOLTATOR FARA COMISION casa cu 4 camer ...

Bâcu

4 camere
97 mp
440 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
36

132.000 €

FARA COMISION in Bacu casa 4 camere 2 bai placa ...

Bâcu

4 camere
115 mp
380 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
26

140.000 €

FARA COMISIOANE casa cu 6 camere P+1 terasa gat ...

Bâcu

6 camere
138 mp
450 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
13

135.000 €

Vila 5 camere regie proprie cu gradina/garaj in ...

Bâcu

5 camere
120 mp
527 mp teren
f.s. 21.590000152588 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
54

123.000 €

DE la DEZVOLTATOR casa PARTER placa de beton la ...

Bâcu

3 camere
79 mp
315 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

3 săptămâni în urmă

147.000 €

Vila 4 camere asfalt incalzire pardoseala la 20 ...

Bâcu

4 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

135.000 €

Casa De Vanzare Giurgiu

Bâcu

4 camere
535 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

88.100 €

CASA 4 camere la rosu la 20 minute de Bucuresti

Bâcu

4 camere
160 mp
Agenție

1 lună în urmă
18

178.000 €

Casa gata de mutat cu teren 500 mp, langa A0, A ...

Bâcu

4 camere
120 mp
Agenție

2 luni în urmă
13

155.000 €
153.000 €

FARA COMISIOANE la drum asfaltat casa 4 camere ...

Bâcu

4 camere
120 mp
Agenție

2 luni în urmă
15

135.000 €

FARA COMISIOANE casa cu 4 camere 2 bai P+1 tera ...

Bâcu

4 camere
165 mp