Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

129.000 €

Vanzare casa Bolintin Vale Suseni 104

Suseni

5 camere
150 mp
1.387 mp teren
Parter / 1

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

154.900 €
159.000 €

Casă cu pivnita si garaj + teren 2745mp la 30mi ...

Malu Spart

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
2.745 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Malu-Spart 5000 mp- 20€/mp

Malu Spart

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
8

25.000 €
21.35 € / mp

Teren 1171mp la intrare in Palanca langa Raul S ...

Palanca

La ~5km distanță

1.171 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
16

206.000 €

Vanzare | Vila Moderna | Curte 1050 Mp | Invest ...

Palanca

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
1.050 mp teren
2019
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

282.000 €
235.000 €
30 € / mp

Teren Investitie - Pretabil Industrial, Logisti ...

Palanca

La ~5km distanță

9.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

230.000 €

Vand Casa Palanca

Palanca

La ~5km distanță

8 camere
116 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

164.900 €

Casa in Palanca - pret - 164.900 Euro sau chiri ...

Palanca

La ~5km distanță

4 camere
252 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 164,900 € și 165.000 €
Agenție

9 luni în urmă
8

30.000 €
25.62 € / mp

Teren 1171mp la intrare in Palanca langa Raul S ...

Palanca

La ~5km distanță

1.171 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

292.820 €
242.000 €
40.85 € / mp

Teren comercial 7169mp la baza nod km35 pe A1

Palanca

La ~5km distanță

7.169 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
3

26.500 €
5.22 € / mp

Teren 5.078 mp km 30 Bucuresti-Pitesti- 26.500 ...

Stoenești

La ~5km distanță

5.078 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

28.000 €

Casa batraneasca de vanzare sau schimb

Stoenești

La ~5km distanță

150 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

45.000 €

Casa la curte judetul Giurgiu

Stoenești

La ~5km distanță

3 camere
40 mp
40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

45.000 €

Casa la curte judetul Giurgiu

Stoenești

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

18.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan Stoenesti-Giurgiu

Stoenești

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

910.000 €
15.17 € / mp

Ferma Zootehnica de Vanzare 6 Ha | Vaci si Oi | ...

Stoenești

La ~5km distanță

60.000 mp
60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

88.520 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu casa in Florești-Stoienesti

Stoenești (Florești-Stoenești)

La ~5km distanță

2.213 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

110.000 €

Casa de vanzare Crevedia Mare GR

Crevedia Mare

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
30

155.000 €

FARA COMISION case 4 camere 2 bai terasa P+1+po ...

Bolintin-Vale

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
532 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

270.000 €

Casa de vanzare

Bolintin-Vale

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Agenție

11 luni în urmă
4

47.200 €
8 € / mp

REL4001129 Teren 5900 mp - Km 36 - Petrom

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

50.000 €

Urgent ! vand casa + teren in bolintin -vale

Bolintin-Vale

La ~5km distanță

3 camere
202 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

280.000 €

casa de vanzare

Bolintin-Vale

La ~5km distanță

6 camere
150 mp
3.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

147.000 €
15.98 € / mp

OCAZIE! TEREN IDEAL PENTRU BLOCURI CU REGIM MIC ...

Est, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

9.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

217.250 €
22 € / mp

Vanzare teren Bolintin Vale/Str. Palanca, 9.875 ...

Exterior Nord, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

9.875 mp teren
f.s. 36.799999237061 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
18

120.000 €

Casa Bolintin Deal - iesirea spre Ciorogarla

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

178.676 €
19 € / mp

Teren Bolintin Vale

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

9.404 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

500.000 €

Ansamblu multifunctional 24 camere salon evenim ...

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

5.181 mp
5.181 mp teren
Bancă

9 luni în urmă
5

37.226 €
6.20 € / mp

Teren intravilan 6.000 mp Bolintin Vale, Ilfov

Bolintin-Vale

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

80.000 €
29.15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

2.744 mp
2.744 mp teren