Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

100.000 €

Refugiul tău verde în inima naturii, colt de ra ...

Gogoșari

3 camere
158 mp
3.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

100.000 €

Refugiul tău verde în inima naturii, colt de ra ...

Gogoșari

3 camere
158 mp
3.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

13.000 €
5.04 € / mp

Teren intravilan Gogo?ari, 2.580 mp

Gogoșari

2.580 mp
2.580 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

8.000 €

Casa + teren Comuna Gogosari Sat Ralesti

Rălești

La ~5km distanță

2 camere
1.500 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

15.000 €

Casa de vanzare, sat Ralesti

Rălești

La ~5km distanță

3 camere
1.020 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

11.800 €

Casa la ?ara jud. Giurgiu, 4 camere, curte 4000 ...

Izvoru (Gogoșari)

La ~5km distanță

4 camere
50 mp
4.200 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

9.500 €

De vanzare teren Intravilan 4500 m patrati - sa ...

Izvoru (Gogoșari)

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

32.380 €
4.91 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Putineiu_jud. Giurgi ...

Putineiu

La ~5km distanță

6.593 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

21.000 €
7.24 € / mp

Teren cu deschidere mare 30 m

Putineiu

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

45.000 €

Casa de vanzare an putineiu judetul giurgiu

Putineiu

La ~5km distanță

180 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

45.000 €

Casa de vanzare Putineiu

Putineiu

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

44.000 €
33.85 € / mp

Teren ultracentral 1300 mp, Putineiu, Giurgiu

Putineiu

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

44.000 €
33.85 € / mp

Teren ultracentral 1300 mp, Putineiu, judetul G ...

Putineiu

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

19.632 €

Vand casa la tara

Hodivoaia

La ~10km distanță

100 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

44.000 €
33.85 € / mp

Teren ultracentral 1300 mp, Putineiu, judetul G ...

Hodivoaia

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

32.000 €

Casă de vânzare.

Hodivoaia

La ~10km distanță

5 camere
90 mp
1.270 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

32.000 €

Casa de vanzare.

Hodivoaia

La ~10km distanță

6 camere
90 mp
1.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.573 €

Vand casa ?i curte

Vieru

La ~10km distanță

5 camere
78 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

16.000 €

Vand casa (loc de casa)

Vieru

La ~10km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

153.000 €
150.000 €

Casa de vanzare in Bolintin Vale, Malu Spart

Malu

La ~10km distanță

5 camere
180 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

154.900 €
159.000 €

Casa cu pivnita si garaj + teren 2745mp la 30mi ...

Malu

La ~10km distanță

7 camere
200 mp
2.745 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

21.000 €
21 € / mp

VAND Teren intravilan Malul Spart - Langa padur ...

Malu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €

Vand casa com. Malu

Malu

La ~10km distanță

4 camere
80 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

129.000 €

Vanzare casa Bolintin Vale Suseni 104

Malu

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
10 € / mp

Teren extravilan de vanzare Strada Plopilor

Vedea

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

155.000 €

Vand Case comuna Vedea judetul Giurgiu

Vedea

La ~10km distanță

6 camere
170 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

135.000 €

Vand Case comuna Vedea judetul Giurgiu

Vedea

La ~10km distanță

6 camere
165 mp
4.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

45.600 €
12 € / mp

Teren Stanesti - Giurgiu, intravilan, drum asfa ...

Stănești

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

25.000 €
25.77 € / mp

Teren 1000 mp sat BALANU JUD GIURGIU

Stănești

La ~10km distanță

970 mp
970 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

5.049 €
3 € / mp

Vand teren intravilan 1683 mp

Stănești

La ~10km distanță

1.683 mp
1.683 mp teren