Proprietăți unice: 90
Proprietari: 9
Agenție

2 luni în urmă
1

119.000 €

3 decomandate Piata Garii 5/8 centrala termica

Gării, Craiova

3 camere
78 mp
Etaj 5 / 8
1979
Agenție

2 luni în urmă
1

119.000 €

3 decomandate Piata Garii,etaj 5/8,centrala/2 b ...

Gării, Craiova

3 camere
70 mp
Etaj 5
1997
Agenție

2 luni în urmă
10

280.000 €

Casa ! Ideala pentru locuinta sau investitie

Gării, Craiova

4 camere
124 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

102.000 €
106.500 €

Apartament 2 camere decomandat, 47.50 mp, Bulev ...

Gării, Craiova

2 camere
44,3 mp
Etaj 9
10E
Anunț publicat de 11 agenții cu prețuri cuprinse între 102,000 € și 112.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

95.999 €

Apartament 2 camere decomandat Piata Garii, Cra ...

Gării, Craiova

2 camere
47 mp
Etaj 8
2014
Agenție

3 luni în urmă
8

107.500 €

2 decomandate , Piata Garii et 9/10

Gării, Craiova

2 camere
44 mp
Etaj 9 / 10
10E
Agenție

3 luni în urmă
6

107.500 €

Apartament 2 camere, cartier Garii, zona Lidl

Gării, Craiova

2 camere
44 mp
Etaj 9 / 10
1970
Agenție

3 luni în urmă
13

170.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Rovin ...

Gării, Craiova

3 camere
64 mp
Etaj 2
1981
Agenție

4 luni în urmă
1

100.000 €

Garsoniera/Studio, 47 mp, zona Garii

Gării, Craiova

1 camere
37 mp
Etaj 2
Agenție

4 luni în urmă
1

80.500 €

Garsoniera Bariera Valcii (zona Garii)

Gării, Craiova

3 camere
90 mp
Etaj 2
Agenție

4 luni în urmă
1

80.500 €

Garsoniera Bariera Valcii (zona Garii)

Gării, Craiova

3 camere
90 mp
Agenție

4 luni în urmă
1

100.000 €

Garsoniera/Studio, 47 mp, zona Garii

Gării, Craiova

1 camere
37 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

5 luni în urmă
8

160.000 €
222.22 € / mp

Teren zona hanul doctorului

Gării, Craiova

720 mp
720 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
19

122.000 €
120.000 €

3 Camere, centrala termica, Piata Garii - 122 0 ...

Gării, Craiova

3 camere
62 mp
Etaj 4
1972
Agenție

6 luni în urmă
6

149.000 €

De vanzare apartament 2 camere zona Piata Garii ...

Gării, Craiova

2 camere
50 mp
Parter
1964
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 149,000 € și 149.500 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

72.000 €

Apartament 2 camere decomandat Bulevardul Carol ...

Gării, Craiova

2 camere
44 mp
10E
Agenție

7 luni în urmă
6

209.000 €

Casa zona Ford , Ionumi , Selgros cu gaz ,curen ...

Gării, Craiova

4 camere
135 mp
135 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 209,000 € și 225.000 €
Agenție

11 luni în urmă
7

140.000 €

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 70 mp, zona ...

Gării, Craiova

3 camere
63 mp
Etaj 5 / 8
8E
Agenție

Mai mult de un an
8

80.500 €

Garsoniera/Studio, 47 mp, zona Garii

Gării, Craiova

1 camere
37 mp
Etaj 1 / 3
3E
Anunț publicat de 11 agenții cu prețuri cuprinse între 80,500 € și 87.000 €
Agenție

Mai mult de un an
8

114.000 €

Comision 0% la cumparator. Apartament cu 2 came ...

Gării, Craiova

2 camere
64 mp
Etaj 4 / 5
5E
Anunț publicat de 11 agenții cu prețuri cuprinse între 114,000 € și 140.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

110.000 €

apartament de vanzare

Gării, Craiova

2 camere
46 mp
Etaj 3
1969 (Finalizată)
Agenție

1 lună în urmă

107.500 €

Apartament 2 camere decomandat, 47.50 mp, Bulev ...