Proprietăți unice: 90
Proprietari: 9
Agenție

5 zile în urmă
3

50.000 €
115.21 € / mp

Teren de vanzare Popoveni!!!!!!

Gării, Craiova

434 mp
434 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

95.000 €

Apartament Gara 2camere decomandate 3/4

Gării, Craiova

2 camere
50 mp
4E
Agenție

6 zile în urmă
6

142.000 €

Vand apartament, 3 camere, etajul 1,STOMATOLOGI ...

Gării, Craiova

3 camere
61 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

120.000 €

Apartament cu 2 camere, decomandat, de vanzare

Gării, Craiova

2 camere
54 mp
1997
Agenție

1 săptămână în urmă
8

225.000 €

Apartament 3 camere decomandat 100 mp Valea Ros ...

Gării, Craiova

3 camere
100 mp
2009
Agenție

1 săptămână în urmă
1

95.000 €

Apartament 2 camere decomandate, Piata Garii, 5 ...

Gării, Craiova

2 camere
50 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

102.000 €

Apartament 2 camere decomandat Carol I | Piata ...

Gării, Craiova

2 camere
48 mp
Etaj 9
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

73.900 €
170.28 € / mp

Teren de vanzare Bariera Valcii

Gării, Craiova

434 mp
434 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

95.000 €

Apartament decomandat Gara 3/4,50 mp

Gării, Craiova

2 camere
50 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

95.000 €

2decomandate Piata Garii Gulliver 3/4 50 mp

Gării, Craiova

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
10

114.900 €

Apartament 2 Camere - Bd. Carol 1 - Craiova - E ...

Gării, Craiova

2 camere
65 mp
Etaj 1
1969
Agenție

1 săptămână în urmă
7

88.000 €

Apartament 2 camere

Gării, Craiova

2 camere
50 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

90.000 €

Studio de vanzare Casa del Mar

Gării, Craiova

1 camere
34 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
2

1.831.020 €
30 € / mp

Teren industrial cu acces feroviar

Gării, Craiova

61.034 mp
61.034 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

65.000 €
65 € / mp

Teren intravilan spate Jumbo

Gării, Craiova

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
122.64 € / mp

Teren de vanzare Damila!

Gării, Craiova

530 mp
530 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

135.000 €

Apartament decomandat

Gării, Craiova

2 camere
51 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

140.000 €

Vand apartament 2 camere

Gării, Craiova

2 camere
48 mp
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €

Garsoniera/Studio, 47 mp, zona Garii

Gării, Craiova

1 camere
37 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

59.000 €

Garsoniera 31mp, zona Valea Rosie

Gării, Craiova

1 camere
31 mp
1997
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

117.000 €

Apartament 3 camere Valea Rosie

Gării, Craiova

3 camere
66 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

200.000 €

Proprietar, vand apartament cu 4 camere

Gării, Craiova

4 camere
94 mp
1997
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 200,000 € și 203.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

47.126 €

Apartament 4 camere central

Gării, Craiova

4 camere
97 mp
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

8.820 €
49 € / mp

Teren Stradal spre inchiriere

Gării, Craiova

180 mp
180 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

32.000 €
32 € / mp

Teren Craiova Izvorul Rece

Gării, Craiova

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

8.738 €
9.71 € / mp

Vand teren intravilan in Cosoveni

Gării, Craiova

900 mp
900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

110.000 €

Apartament 2 camere

Gării, Craiova

2 camere
54 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.160 €

Recomandare vizionare! 3 camere GRADINA BOTANIC ...

Gării, Craiova

3 camere
56 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

180.000 €

Vand casa zona Damila

Gării, Craiova

4 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

275.000 €

Vand Casa la cheie in Craiova !!! Proprietar !! ...

Gării, Craiova

4 camere
175 mp
175 mp teren