Proprietăți unice: 36
Proprietari: 5
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

215.000 €
416.67 € / mp

Teren 516mp Craiova / Aleea Str aleea 3 castani ...

Cornitoiu, Craiova

516 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

148.028 €

Apartament cu balcon, bloc nou Cornitoiu

Cornitoiu, Craiova

2 camere
65,79 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

99.384 €

Garsoniera decomandata,44.17 mp Cornitoiu

Cornitoiu, Craiova

1 camere
44,17 mp
Parter
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
14

119.500 €
122.000 €

3 decomandate, 75 mp, centrala, AC, bloc izolat ...

Cornitoiu, Craiova

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

1 lună în urmă
11

162.000 €

Apartament 3 camere, decomandat, cartier Cornit ...

Cornitoiu, Craiova

3 camere
69,81 mp
Etaj 1 / 4
1988
Agenție

2 luni în urmă
5

63.000 €
62.000 €

GARSONIERA BLOC NOU ETAJ 1 CORNITOIU

Cornitoiu, Craiova

1 camere
28 mp
Etaj 1
2020
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

112.003 €
92.565 €

Garsoniera Cornitoiu

Cornitoiu, Craiova

1 camere
45 mp
Parter
2028
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

164.272 €
135.762 €

Apartament 3 camere, Cornitoiu

Cornitoiu, Craiova

3 camere
66 mp
Etaj 1
2028
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

139.382 €
115.192 €

Apartament 2 camere, Cornitoiu

Cornitoiu, Craiova

2 camere
56 mp
Etaj 1
2028
Agenție

11 luni în urmă
4

48.400 €
40.000 €

Spatiu depozitare, 66 mp, Cornitoiu

Cornitoiu, Craiova

6E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

81.000 €

MTL CONSUL RESIDENCE - Studio nou de vanzare

Cornitoiu, Craiova

1 camere
40 mp
Etaj 5 / 7
7E
Agenție

Mai mult de un an
10

240.203 €
198.515 €

Apartament, 3camere, decomandat, 93.75mp, carti ...

Cornitoiu, Craiova

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 8
2027 (Proiect)
Agenție

Mai mult de un an
10

179.095 €
148.013 €

Apartament, 2 camere, decomandat, 69.9mp, Carti ...

Cornitoiu, Craiova

2 camere
57,01 mp
Etaj 2 / 8
2027 (Proiect)
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 148,013 € și 156.059 €
Agenție

Mai mult de un an
9

181.401 €
149.919 €

Apartament 2 camere, decomandat, 70.80mp, carti ...

Cornitoiu, Craiova

2 camere
58,25 mp
Etaj 2 / 8
2027 (Proiect)
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 149,919 € și 182.857 €
Agenție

Mai mult de un an
8

145.549 €
120.289 €

Garsoniera, decomandata, 55.85mp, cartier Corni ...

Cornitoiu, Craiova

1 camere
46 mp
Etaj 1
2027
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 120,289 € și 139.331 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

104.000 €
108.000 €

MTL CONSUL RESIDENCE - Apartament nou de vanzar ...

Cornitoiu, Craiova

2 camere
61 mp
Etaj 4 / 7
7E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 104,000 € și 118.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

148.000 €

Apartament 2 camere Str Aleea 3 Castanilor Corn ...

Cornitoiu, Craiova

2 camere
58 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

180.000 €

Apartament in Cornitoiu, 4 camere decomandat, m ...

Cornitoiu, Craiova

4 camere
87 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
16

149.000 €
155.500 €

Apartament 2 camere, 65 mp utili, zona Cornitoi ...

Cornitoiu, Craiova

2 camere
65 mp
Etaj 4 / 5
2024
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 149,000 € și 155.500 €
Agenție

1 lună în urmă
4

349.000 €
314.98 € / mp

Teren intravilan, 1108 mp, zona Cornitoiu, COMI ...

Cornitoiu, Craiova

f.s. 12 m
Agenție

2 luni în urmă
8

95.000 €

Apartament decomandat Cornitoiu cu centrala, mo ...

Cornitoiu, Craiova

2 camere
55 mp
Agenție

3 luni în urmă
7

118.000 €

Apartament bloc nou,decomandat, Cornitoiu, etaj ...

Cornitoiu, Craiova

2 camere
46 mp
Agenție

4 luni în urmă
11

163.000 €
166.000 €

Apartament 3 camere, 75 mp, zona Cornitoiu

Cornitoiu, Craiova

3 camere
75 mp
Etaj 1
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 163,000 € și 166.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

158.000 €

Apartament de vanzare, 75 mp, Cornitoiu/ Craiov ...

Cornitoiu, Craiova

3 camere
75 mp
Etaj 1
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 158,000 € și 162.000 €
Agenție

4 luni în urmă
8

162.000 €

Apartament de vanzare, 75 mp, Cornitoiu/ Craiov ...

Cornitoiu, Craiova

3 camere
75 mp
Etaj 1
1997
Agenție

4 luni în urmă
10

120.500 €

Apartament 3 camere, 54 mp, zona Corni?oiu

Cornitoiu, Craiova

3 camere
54 mp
Etaj 4
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 120,500 € și 125.500 €
Agenție

5 luni în urmă
10

88.000 €

Garsoniera de vanzare, zona Cornitoiu

Cornitoiu, Craiova

1 camere
32 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție

7 luni în urmă
10

115.000 €

Garsoniera, decomandata, 37 mp, zona Cornitoiu

Cornitoiu, Craiova

1 camere
37 mp
Etaj 1 / 8
8E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 115,000 € și 119.000 €
Agenție

9 luni în urmă
8

70.990 €
73.000 €

Garsoniera la cheie, Cornitoiu!