Proprietăți unice: 90
Proprietari: 9
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

128.000 €

Apartament Rovine (Lidl)

Gării, Craiova

3 camere
60,7 mp
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

378.000 €
150 € / mp

Teren de vanzare Craiova

Gării, Craiova

2.520 mp
2.520 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

650.000 €

Casa cu suprafata generoasa

Gării, Craiova

4 camere
400 mp
400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

159.000 €

Apartament 3 camere, 72 mp, zona Garii

Gării, Craiova

3 camere
61 mp
Etaj 2
1972
Agenție

1 lună în urmă
1

110.000 €

Vand apartament cu 2 camere - Rotonda-Craiova

Gării, Craiova

2 camere
51 mp
Etaj 3
1997
Agenție

1 lună în urmă
7

270.000 €

Casa P+1, moderna , Bariera-Agrisului l !

Gării, Craiova

4 camere
140 mp
140 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

128.000 €

De vanzare apartament 2 camere, Fantasy Park

Gării, Craiova

2 camere
45 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

145.000 €

Apartament 3 camere 1 Mai Insula (Spitalul nr 1 ...

Gării, Craiova

3 camere
60 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

170.000 €
315.40 € / mp

Vand teren craiova zona Gradina Botanica Str.pi ...

Gării, Craiova

539 mp
539 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

27.500 €
55 € / mp

Vand teren intravilan 500 mp Ghercesti, 55 euro ...

Gării, Craiova

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

75.000 €
291.83 € / mp

Vand teren in Cartierul 1 Mai

Gării, Craiova

257 mp
257 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

100.000 €

Apartament parter 3 camere craiovita 55mp

Gării, Craiova

3 camere
55 mp
Parter
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 100,000 € și 105.000 €
Agenție

1 lună în urmă
7

196.000 €

Casa P+1E de vanzare

Gării, Craiova

4 camere
153 mp
153 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

128.000 €

Apartament doua camere situat in Rovine,zona Da ...

Gării, Craiova

2 camere
54 mp
Etaj 2
1997
Agenție

1 lună în urmă
8

140.000 €

Direct proprietar vand apartament 2 camere, zon ...

Gării, Craiova

2 camere
64 mp
Etaj 1
1997
Agenție

1 lună în urmă
20

157.000 €

3 decomandate, etaj 2/4, centrala termica, Rovi ...

Gării, Craiova

3 camere
62,33 mp
Etaj 2
1988
Agenție

1 lună în urmă
5

60.000 €
109.09 € / mp

Se vinde teren intravilan in Carcea in apropier ...

Gării, Craiova

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

37.000 €
42.000 €

Urgent! Vand camera de camin transformata in ga ...

Gării, Craiova

1 camere
20 mp
1997
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 37,000 € și 42.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

155.000 €

Apartament cu 4 camere zona Motor X (Rotonda)

Gării, Craiova

4 camere
77 mp
Etaj 7
1976
Agenție

1 lună în urmă
8

128.000 €

Vand apartament 3 camere semidecomandat in cart ...

Gării, Craiova

3 camere
52 mp
Etaj 2
1997
Agenție

1 lună în urmă
7

65.000 €

Vand apartament 2 camere

Gării, Craiova

2 camere
33 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
1

92.000 €

Recomandare vizionare ! ROVINE 2 decomandate /e ...

Gării, Craiova

2 camere
49 mp
Etaj 3
1997
Agenție

1 lună în urmă
1

104.250 €
250 € / mp

Vand teren ANL Parc

Gării, Craiova

417 mp
417 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

180.000 €

Vand apartament zona Pedagogic

Gării, Craiova

3 camere
75 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
6

115.000 €

Apartament 2 camere decomandat Piata Mare

Gării, Craiova

2 camere
50 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

95.900 €

Lapus, bloc 1984, 3 balcoane termopan, centrala ...

Gării, Craiova

2 camere
50 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
6

75.000 €

Garsoniera parter bloc G6

Gării, Craiova

1 camere
30 mp
Parter
1997
Agenție

2 luni în urmă
12

1.000 €

Spatiu comercial 280 mp + 700 mp curte, Filiasi

Gării, Craiova

280 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

120.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE ZONA GARII, ETAJ 3, CENTRAL ...

Gării, Craiova

3 camere
61 mp
Etaj 3
1971
Agenție

2 luni în urmă
10

108.000 €

Apartament 2 camere, decomandat, Bulevardul Car ...

Gării, Craiova

2 camere
44,3 mp
Etaj 9 / 10
10E