Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

130.000 €
42.68 € / mp

Teren de vânzare – liniște, spațiu și libertate ...

Periferie, Craiova

3.046 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
13

298.000 €

Casa P+1, 300 MP teren, 120 MP utili, zona Hanu ...

Periferie, Craiova

4 camere
120 mp
300 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
17

175.692 €
145.200 €

Casa finalizata 2025, P+1E, 111 mp, teren 250 m ...

Periferie, Craiova

3 camere
110,59 mp
250 mp teren
f.s. 15 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
11

230.000 €

Casa la cheie, parter si etaj, 168 mp utili, te ...

Periferie, Craiova

5 camere
167,7 mp
433 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

8 luni în urmă
5

3.498.000 €
1,500.00 € / mp

Teren 2,332mp Craiova / Strada Gradinari

Periferie, Craiova

2.332 mp teren
f.s. 16 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
2

110.000 €

Casa noua, 70 mp utili + terasa, 250 mp teren, ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

70 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 110,000 € și 115.000 €
Agenție

9 luni în urmă
19

550.000 €

Pensiune P+1, cu restaurant + terasa, cu acces ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

8.887 mp utili
1E
Agenție

8 luni în urmă
8

115.000 €

Casa P + M la rosu,Craiova, zona Tancodrom, cu ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
153 mp
374 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 115,000 € și 135.000 €

Agenție

8 luni în urmă
8

295.000 €
320.000 €

Proprietate semi-centrala, teren 447 mp, Constr ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
447 mp
447 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 295,000 € și 320.000 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
26

350.000 €

Duplex cu teren 1000 m.p. - Drumul Muntenilor

Nord-Est, Craiova

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
1.000 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
8

250.000 €

Proprietate pretabila activitati comerciale, st ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

21.000 €
52.50 € / mp

Teren extravilan cu o suprafata de 400mp. Albes ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
4

450.000 €
45 € / mp

Teren 10.000 mp cu deschidere 55 ml la DE, zona ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 55 m
Agenție

Mai mult de un an
3

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan, 500 mp cu certificat de urban ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

36.500 €
52.59 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 694 mp, zona Preaj ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

694 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

10 luni în urmă
6

150.000 €

Casa parter, 300 mp teren, zona Damila

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 150,000 € și 155.000 €
Agenție

Mai mult de un an
20

285.000 €

Vilă D+P+E+M utilată și mobilată în zonă semice ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

6 camere
191,44 mp
157 mp teren
2001
Agenție

Mai mult de un an
3

229.500 €
22.95 € / mp

Teren intravilan Mischii, stradal 17000 mp, toa ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

250.000 €

Casa Individuala, P+E, 3 dormitoare, 900 mp ter ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
145 mp
902 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
17

7.500.000 €

Proprietate industrială versatilă – ideală pent ...

Exterior Sud, Craiova

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
8

590.000 €
835.69 € / mp

Teren de vanzare pe str Mihail Kogalniceanu/Cra ...

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

706 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
1

100.000 €

Apartamente cu 2 camere TVA 9%

Central, Craiova

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

8 luni în urmă
1

229.000 €

Casa P+1, 173 mp utili, 415 mp teren, zona Drum ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
220 mp
350 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

540.000 €

Casa S+P+2, teren 1200 mp, zona Lapus

Central, Craiova

La ~5km distanță

7 camere
400 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

1.250.000 €

Vila de lux, 600 mp, 1507 mp teren, cinema, pis ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

7 camere
600 mp
1.507 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

130.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, 8,7 ha, deschidere E79, zona ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

87.120 mp
87.120 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

169.000 €

Casa cocheta, 140 mp utili si 250 mp teren, fin ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 169,000 € și 175.000 €
Agenție

10 luni în urmă
2

131.250 €
250 € / mp

Teren intravilan Drumul Muntenilor , 525mp cu f ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

525 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

135.000 €

Apartament etaj 1, 3 camere decomandat

Central, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 8
1978
Agenție

10 luni în urmă
8

134.000 €
140.000 €

Apartament 4 camere, 90 mp, zona Spitalul Milit ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
81 mp
Etaj 4 / 4
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 134,000 € și 140.000 €