Proprietăți unice: 411
Proprietari: 70
Agenție

5 zile în urmă
4

23.000 €

Garsoniera utilata si mobilata premium

Central, Târgoviște

1 camere
32 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

47.000 €

Vand apartament 3 camere

Central, Târgoviște

3 camere
42 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

69.000 €

Apartament 2 camere decomandat

Central, Târgoviște

2 camere
47 mp
Etaj 4 / 10
10E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 69,000 € și 70.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
19

239.000 €

Casa Spatioasa cu Gradina, Garaj si Livada Oaza ...

Central, Târgoviște

7 camere
148 mp
818 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

244.700 €

Proprietate mixta cu 2 spatii comerciale si cas ...

Central, Târgoviște

6 camere
140 mp
330 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

95.000 €

Teren intravilan, 1000 mp, deschidere 22 mp, zo ...

Central, Târgoviște

f.s. 22 m
Agenție

1 săptămână în urmă
3

12.345 €

Agentia Beatrice Imobiliare de Lux

Central, Târgoviște

1 mp
1 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

98.000 €

Luxul la el acasa!Apartament 2 camere-zona Cent ...

Central, Târgoviște

2 camere
58 mp
1982
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

135.000 €

TEREN | 5000 MP | COTA 1000 | VEDERE PANORAMICA ...

Central, Târgoviște

f.s. 30 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

130.000 €

Apartament 4 camere, parter, decomandat M3

Central, Târgoviște

4 camere
91 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

135.000 €
27 € / mp

TEREN | 5000 MP | COTA 1000 | VEDERE PANORAMICA ...

Central, Târgoviște

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

85.000 €

Vanzare Apartament ! Urgent !

Central, Târgoviște

1 camere
68 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

1 săptămână în urmă
18

67.999 €

3 CAMERE DECOMANDATE SPA?IOS | ZONA MICRO XI | ...

Central, Târgoviște

3 camere
65 mp
Etaj 3
1982
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 67,999 € și 71.999 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

77.000 €

Vand apartament 3 camere

Central, Târgoviște

3 camere
72 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

149.280 €
30 € / mp

Vand teren intravilan /livada 4976m Valea Sasul ...

Central, Târgoviște

4.976 mp
4.976 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

64.000 €

Apartament 2 camere m4 et. 3/4

Central, Târgoviște

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

64.000 €

Apartament 2 camere m4 et. 3/4

Central, Târgoviște

2 camere
40 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

14.900 €

Garsoniera Laminorului - Targoviste - 14900

Central, Târgoviște

1 camere
24 mp
Parter
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

70.000 €
188.17 € / mp

Teren intravilan, 372 mp, Calea Bucuresti

Central, Târgoviște

372 mp
372 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

900 €

Spatiu comercial de inchiriat 60mp I.C.Bratianu

Central, Târgoviște

60 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

450.000 €
60 € / mp

Teren 7.500 mp cu deschidere 67 m, zona C.O.S

Central, Târgoviște

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

78.000 €

APARTAMENT COMPLET MOBILAT SI UTILAT DE VANZARE

Central, Târgoviște

3 camere
50 mp
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

900 €

Spatiu comercial de inchiriat 60mp I.C.Bratianu

Central, Târgoviște

60 mp utili
1988
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

110.000 €

Business la cheie, spatiu comercial 260 de mp, ...

Central, Târgoviște

260 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

369.000 €

Casa Lily Cladire Emblematica cu Potential Come ...

Central, Târgoviște

189 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

220.000 €
32.35 € / mp

Teren intravilan 6.800 mp in Razvad deschidere ...

Central, Târgoviște

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
9.21 € / mp

Teren extravilan 3.800 mp, zona Manesti, deschi ...

Central, Târgoviște

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

170.000 €
26.36 € / mp

Teren intravilan 2.935 m, extravilan 3.515 mp, ...

Central, Târgoviște

6.450 mp
6.450 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

15.000 €
3 € / mp

Teren extravilan 5.000 mp | Deschidere 15,79 m ...

Central, Târgoviște

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

18.000 €
36 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, deschidere 20 m, zona ...

Central, Târgoviște

500 mp
500 mp teren