Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
5

165.000 €
44.59 € / mp

Vanzare Teren Intravilan, construibil, Via Sola ...

Exterior Nord, Târgoviște

3.700 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
16

135.000 €

Casa 7 camere + 1000 mp teren, ideala pensiune ...

Exterior Nord, Târgoviște

7 camere
216 mp
1.020 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

395.000 €

Vanzare Vila spactaculoasa cu teren generos in ...

Exterior Nord, Târgoviște

8 camere
450 mp
230 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
16

145.000 €

Vanzare Casa, la cheie mobilat utilat, Branesti ...

Exterior Nord, Târgoviște

4 camere
180 mp
452 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

17.800 €
34.03 € / mp

Vanzare Teren intravilan, construibil, 523 mp, ...

Exterior Nord, Târgoviște

523 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
6

43.000 €
43 € / mp

1000 MP, curs constructii langa oras! Vanzare t ...

Exterior Nord, Târgoviște

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

135.000 €

Hala cu teren și utilitati

Exterior Nord, Târgoviște

1E
Agenție

10 luni în urmă
9

16.900 €

Vanzare Casa batraneasca in Targoviste - Exteri ...

Exterior Nord, Târgoviște

2 camere
60 mp
370 mp teren
f.s. 5 m
Agenție

2 luni în urmă
18

135.000 €

Casa individuala, 198 mp, zona Exterior Nord

Exterior Nord, Târgoviște

5 camere
198 mp
Agenție

5 luni în urmă
17

0 €

Casa de vanzare, 200 mp, zona Exterior Nord - C ...

Exterior Nord, Târgoviște

200 mp
400 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
1

834.537 €
689.700 €
278.18 € / mp

Teren de vanzare Targoviste | 3000-17.000 mp | ...

Exterior Nord, Târgoviște

3.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 săptămâni în urmă
15

128.000 €

Vanzare Apartament 3 camere Class Park Targovis ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

45.000 €

2 camere, etaj 1/4, centrala proprie oportunita ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
5

297.000 €
168.46 € / mp

Teren intravilan, pozitie ideala pt constructii ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

1.763 mp
1.763 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
17

129.500 €

Vand apartament 3 camere ultracentral

Ultracentral, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 7 / 9
9E
Agenție

1 lună în urmă
11

118.999 €

Apartament 4 Camere (living marit), 84 mp Utili ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
84 mp
1990
8E
Agenție

8 luni în urmă
8

78.000 €

De vanzare apartament cu 3 camere comfort 1 dec ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

78.000 €

De vanzare apartament cu 3 camere comfort 1 dec ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 9 / 10
10E
Agenție

3 luni în urmă
3

31.000 €
11.74 € / mp

Teren intravilan 800 mp, zona pitoreasca zona V ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2.641 mp teren
f.s. 47 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

150.000 €

Vanzare/Inchiriere spatiu comercial

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

103 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

51.500 €

Apartament 2 camere, modificat din 3 camere. Bl ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 51,500 € și 52.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

100.000 €

Apartament 2 camere, 54 mp, mobilat - utilat, e ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
6E
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

99.000 €

Apartament cu 3 camere, spatios, vedere panoram ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

15.000 €
3 € / mp

Teren extravilan 5.000 mp | Deschidere 15,79 m ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

18.000 €
36 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, deschidere 20 m, zona ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

140.000 €

Apartament de vanzare 3 camere

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

120.000 €

Vand apartament m6

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

325.780 €

Teren intravilan 4654mp de Dedeman

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 32 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

70.000 €