Proprietăți unice: 411
Proprietari: 70
Agenție

1 săptămână în urmă
1

12.500 €
2.66 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 4700 mp, zona Teis ...

Central, Târgoviște

4.700 mp
4.700 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

80.000 €
210.53 € / mp

Teren 380 mp + constructie 185 mp - locatie cen ...

Central, Târgoviște

380 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
7

384 €

Apartament 3 camere Targoviste disponibil

Central, Târgoviște

3 camere
72 mp
Etaj 1
1972

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă

110.000 €

[EXCLUSIVITATE] Re?edin?a deosebita in Voine?ti ...

Central, Târgoviște

142 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

150.000 €

Apartament Modern si Spatios pe Calea Bucuresti ...

Central, Târgoviște

4 camere
98 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

300 €

Spatiu Comercial PIATA 1 Mai

Central, Târgoviște

25 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

339.000 €

Casa 6 Camere Mobilat - Utilat Peisaj Pitoresc ...

Central, Târgoviște

6 camere
320 mp
3.172 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

400 €

Apartament 3 camere de inchiriat CFR Str IC Bra ...

Central, Târgoviște

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
28

99.500 €

Comision zero la cumparator! Vanzare apartament ...

Central, Târgoviște

3 camere
65 mp
Etaj 1
2020
Agenție

1 lună în urmă
3

241.576 €
199.650 €
3.66 € / mp

Teren intravilan arabil | Tartasesti | Baldana ...

Central, Târgoviște

66.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
26

349.000 €

Oportunitate I în Centrul Târgoviștei: Clădire ...

Central, Târgoviște

6 camere
420 mp
182 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

2 luni în urmă
10

150.000 €

Targoviste - central, strada Justitiei,casa cu ...

Central, Târgoviște

6 camere
150 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

145.900 €

Casă nouă cu terasă panoramică și vedere asupra ...

Central, Târgoviște

5 camere
185 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

118.500 €

Targoviste, str. Boerescu Zaharia, parter, vanz ...

Central, Târgoviște

4 camere
86 mp
Parter / 4
1984
Agenție

4 luni în urmă
4

255.039 €
54.80 € / mp

Investitie cu randament imediat – Teren 4654mp ...

Central, Târgoviște

4.654 mp teren
f.s. 32 m
Construcții
7E
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

152.000 €

Vanzare casa langa Turnul Chindiei

Central, Târgoviște

2 camere
90 mp
191 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

81.900 €

VanzareCasă 6 camere teren 1000mp Bâldana Tărtă ...

Central, Târgoviște

6 camere
130 mp
1.000 mp teren
1958
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

82.500 €

Targoviste. Bdul Regele Carol I, ETAJ 1, vanza ...

Central, Târgoviște

3 camere
62 mp
Etaj 1
1965
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
13

159.900 €

Vila noua Valea Voievozilor, 3 km de centru Tar ...

Central, Târgoviște

5 camere
150 mp
400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

1.512.500 €
1.260.000 €

Investitie! Spatiu Comercial Central, Preluare ...

Central, Târgoviște

270 mp utili
7E
1980
Agenție

6 luni în urmă
2

1.185.800 €
1.000.000 €

Spatiu comercial Targoviste, Preluare chirias, ...

Central, Târgoviște

515 mp utili
1E
1985
Agenție

6 luni în urmă
2

565.000 €
570.000 €

Investitie! Spatiu Comercial preluare Chirias

Central, Târgoviște

130 mp utili
1984
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

95.000 €

Apartament 3 camere – zona centrala Targoviste, ...

Central, Târgoviște

3 camere
63 mp
Etaj 3 / 10
10E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
18

420.000 €

Casă de vânzare – P+1 zona Balaban

Central, Târgoviște

7 camere
280 mp
500 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

90.000 €

Pozitionat exceptional, langa licee si la 1 min ...

Central, Târgoviște