Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
2

3.635.725 €
3.004.732 €
36.60 € / mp

Oferta - teren industrial 9,9ha - langa Targovi ...

Exterior Sud, Târgoviște

99.330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

55.000 €

Apartament 2 camere - Strada Vlad Tepes - comfo ...

Exterior Sud, Târgoviște

2 camere
54 mp
Etaj 4

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 zile în urmă
16

107.000 €

Apartament cu 3 camere, 76.58 mp, decomndat, zo ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 3 / 11
1980
Agenție

2 zile în urmă
12

98.000 €

Apartament generos de vanzare

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
92 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

83.000 €

Apartament 2 camere decomandat etaj 4

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
19

150.000 €

Vanzare apartament 4 camere, semimobilat, Targo ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
101 mp
1993
5E
Agenție

8 luni în urmă
8

78.000 €

De vanzare apartament cu 3 camere comfort 1 dec ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

78.000 €

De vanzare apartament cu 3 camere comfort 1 dec ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 9 / 10
10E
Agenție

4 săptămâni în urmă
19

99.900 €

Casa ultracentrala + spa?iu comercial | Teren 1 ...

Ultracentral, Târgoviște

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
193 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

99.900 €

Casa individuala, 76 mp, 231mp teren Central Ta ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
231 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 99,900 € și 105.000 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

128.000 €

Vanzare Apartament 3 camere Class Park Targovi? ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
2022
5E
Agenție

1 lună în urmă
11

89.900 €
93.400 €

OFERTA Apartament premium cu 2 camere 51 mp | I ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Parter
2022
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

250.000 €

Vand Casa Targoviste

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

200 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95.000 €

Apartament de vanzare in Targoviste, Calea Bucu ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
Etaj 2 / 8
1988
Agenție

3 luni în urmă
3

31.000 €
11.74 € / mp

Teren intravilan 800 mp, zona pitoreasca zona V ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2.641 mp teren
f.s. 47 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

365.000 €

Casa de Vanzare Calea Domneasca nr3!!

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

32.000 €

Garsoniera bloc 1 UPET

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

1 camere
22 mp
Parter
1997
Agenție

3 luni în urmă
17

106.000 €

Casa individuala de vanzare - Rancaciov, judetu ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
1.052 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €

Teren intravilan, 900 mp, zona Viforata

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

118.500 €

VAND apartament 4 camere

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
83 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

250.000 €

Vand casa Targoviste

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

200 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

15.300 €

Teren 633 mp, ideal magazin/clinica/casa zona M ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

170.000 €

VAND APARTAMENT ULTRACENTRAL 4 Camere posibilit ...

Ultracentral, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Etaj 1
1984
Agenție

3 luni în urmă
5

104.990 €

Apartament nou 3 camere loc parcare de vanzare ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 4 / 6
2018
Agenție

4 luni în urmă
8

159.900 €

Vila noua Valea Voievozilor 3 km de centru Targ ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

75.000 €

Apartament 2 camere cu Gradina Targoviste | NOU ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 6
2026
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 85.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

220.000 €
32.35 € / mp

Teren intravilan 6.800 mp in Razvad deschidere ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

369.000 €

Casa Lily Cladire Emblematica cu Potential Come ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

189 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
9.21 € / mp

Teren extravilan 3.800 mp, zona Manesti, deschi ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

170.000 €
26.36 € / mp

Teren intravilan 2.935 m, extravilan 3.515 mp, ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

6.450 mp
6.450 mp teren