Proprietăți unice: 2549
Proprietari: 722
Agenție

4 zile în urmă
5

1.250.000 €
168.92 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru 80 apartamente &#23 ...

Nord-Est, Târgoviște

7.400 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
37

850.000 €

Vilă premium cu teren 786 mp lâng&#25 ...

Ultracentral, Târgoviște

5 camere
750 mp
786 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

142.800 €
40 € / mp

teren intravilan de vanzare

Ulmi

3.570 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
20

99.999 €

Casă cochetă cu 4 camere, utilități complete și ...

Ghirdoveni

4 camere
81 mp
1.145 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

24.900 €
13.50 € / mp

Teren in Ocnita

Ocnița

1.845 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
7

15.900 €
39.75 € / mp

Teren in Tartasesti

Tărtășești

400 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
5

30.000 €
12 € / mp

Teren in Dragomiresti

Dragomirești

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
11

14.472 €
8 € / mp

Teren in Motaieni

Moțăieni

1.809 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
19

230.000 €

VILA INDIVIDUALA/CONSTRUCTIE/GRADINA PROPRIE/TA ...

Bâldana

5 camere
320 mp
4.000 mp teren
2012
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
24

240.000 €

Locatie premium cu 2 constructii || Acces direc ...

Dealu Mare

4 camere
185 mp
820 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

89.000 €
55.63 € / mp

Teren intravilan 1.600 mp Crevedia | Deschidere ...

Samurcași

1.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
17

79.900 €

Casă P+1 cu teren de 1.769 mp, aproape de ...

Săvești

4 camere
166,8 mp
1.769 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

1 săptămână în urmă
22

99.900 €

Casa P+Pod SU 70 mp Teren 400 mp

Crevedia

3 camere
70 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

10.000 €
11.52 € / mp

TEREN INTRAVILAN | VISINESTI | DEALURILE SULTAN ...

Sultanu

868 mp teren
f.s. 18.379999160767 m
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

85.000 €

Etaj2, zona Spitalului județean, micro 6 ...

Micro 6, Târgoviște

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 4
1985
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

121.500 €

Ultracentral Târgoviște, vânzar ...

Ultracentral, Târgoviște

3 camere
68 mp
Etaj 6
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

80.000 €

Proprietar - De vânzare Casa P+1 la doar 43KM d ...

Bălteni

4 camere
200 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

28.330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

31.934 €
14 € / mp

Teren intravilan in zona Varfuri, Dambovita

Merișoru

2.281 mp teren
f.s. 98 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
4

110.000 €
27.50 € / mp

Teren 4,000mp Targoviste / Drumul 77A

Nord-Vest, Târgoviște

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

285.000 €
90.10 € / mp

Teren Crevedia Stradal- Benzinaria TSV

Crevedia

3.163 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

120.000 €
24 € / mp

Investitie Crevedia | Teren 5000 mp | Posibili ...

Crevedia

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

45.000 €
30 € / mp

Teren de casă+livadă tânără pe rod(pruni)

Racovița

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

3.500.000 €

Hotel 5600 mp,teren 32600mp

Pitaru

5.000 mp utili
2E
2000
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

25.000 €
2 € / mp

Teren agricol 12.500 mp | Deschidere directă DN ...

Corbii Mari

12.500 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

68.000 €

Apartament cu 2 camere, grad de confort 1

Micro 2, Târgoviște

2 camere
55,58 mp
Etaj 4
1991
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

117.999 €

ULTRACENTRAL | 3 CAMERE DECOMANDATE | VEDERE PA ...

Ultracentral, Târgoviște

3 camere
89 mp
Etaj 6
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

67.999 €

3 CAMERE DECOMANDATE SPAȚIOS | ZONA MICRO XI | ...

Micro 11, Târgoviște

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 4
1982
Agenție

1 săptămână în urmă
21

169.900 €

SABIESTI-RACARI- 45 min de Bucuresti

Răcari

5 camere
208 mp
3.190 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

46.500 €
47.26 € / mp

Teren de vânzare Baldana

Bâldana

984 mp teren
Construcții