Proprietăți unice: 562
Proprietari: 36
Agenție

4 luni în urmă
1

585.000 €
100.86 € / mp

Teren cu PUZ aprobat zona Sub Plopi!

Chinteni

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
18

245.000 €
239.000 €

Casa individuala, teren 750 mp, Chinteni cu pan ...

Chinteni

4 camere
136 mp
750 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

5 luni în urmă
30

289.000 €

Casa individuala premium pentru familie – Chint ...

Chinteni

4 camere
180 mp
600 mp teren
2022

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
6

369.999 €

Casa individuala 205 mp, 4 dormitoare, 716 tere ...

Chinteni

5 camere
205 mp
716 mp teren
2021
Agenție

5 luni în urmă
12

245.000 €

Casa individuala noua, P+1E, 217 mp utili, 772 ...

Chinteni

4 camere
217 mp
772 mp teren
2024
Agenție

5 luni în urmă
16

475.000 €

Casa / Vila cu 7 camere de vanzare in Chinteni

Chinteni

7 camere
390 mp
1.007 mp teren
2020
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 475,000 € și 490.000 €
Agenție

5 luni în urmă
8

235.000 €

Casa individuală 4 camere, 150 mp, teren 550 mp ...

Chinteni

4 camere
150 mp
550 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
10

188.000 €

Casa tip duplex 120 mp, teren 375 mp, Chinteni

Chinteni

4 camere
120 mp
375 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
4

87.846 €
72.600 €
175.69 € / mp

Teren autorizatie duplex, 500mp, utilitati, Chi ...

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
11

259.900 €

Casa Individuala, 5 camere, 120 mp, teren liber ...

Chinteni

4 camere
125 mp
450 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
8

287.000 €

Casa premium cu acces facil in Chinteni

Chinteni

6 camere
215 mp
500 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

145.000 €
149.48 € / mp

Vanzare/Asociere teren 970 mp cu AC pt 2 case

Chinteni

970 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

140.000 €
144.33 € / mp

Teren autorizat 2 case individuale, 970 mp, Chi ...

Chinteni

970 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 140,000 € și 145.000 €
Agenție

5 luni în urmă
16

195.000 €

Apartament 3 camere, 77,13 mp, parcare subteran ...

Chinteni

3 camere
77,13 mp
Etaj 2
2021
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

49.790 €
67.10 € / mp

Teren intravilan, 742 mp, Chinteni

Chinteni

742 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

99.999 €
89.999 €
100.00 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, zona centrala Chinten ...

Chinteni

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

61.000 €
100.99 € / mp

Teren de vanzare Chinteni 604mp

Chinteni

604 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

230.000 €

Casa tip duplex FINISATA, teren 400mp - la intr ...

Chinteni

4 camere
120 mp
400 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
10

235.000 €

Casă 3 dormitoare și teren generos, zonă centra ...

Chinteni

4 camere
115 mp
400 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
4

56.000 €
1.12 € / mp

Teren intravilan 500mp

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

299.000 €
290.000 €

Casa premium pentru familia ta | Chinteni!

Chinteni

4 camere
220 mp
550 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
2

57.099 €
47.190 €
114.20 € / mp

Teren intravilan Chinteni 500mp PUZ aprobat pen ...

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

114.199 €
94.380 €
114.20 € / mp

Teren intravilan Chinteni 1.000mp pentru Duplex ...

Chinteni

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
21

207.000 €
204.974 €

Casa alipita prin garaj/Teren 417 mp/CF.

Chinteni

5 camere
149 mp
417 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

6 luni în urmă
3

119.900 €
79.93 € / mp

Teren intravilan Chinteni 1.500mp front 18ml pr ...

Chinteni

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
21

220.000 €
249.865 €

Casa unifamiliala/Teren 505 mp/CF.

Chinteni

5 camere
120 mp
505 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

6 luni în urmă
1

66.000 €
60 € / mp

Teren intravilan Chinteni 1.100mp zona Ion Crea ...

Chinteni

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

144.500 €
123.93 € / mp

Teren la intrare in Chinteni 1.100mp parcela pe ...

Chinteni

1.166 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

71.500 €
78.000 €
94.58 € / mp

Teren autorizat pentru Casa individuala Chinten ...

Chinteni

756 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
20

214.000 €

Casa individuala Chinteni Lac 750mp teren 145mp ...

Chinteni

5 camere
145 mp
752 mp teren
2025