Proprietăți unice: 561
Proprietari: 36
Agenție

5 zile în urmă
20

310.000 €

Casă individuală 5 camere, 141 mp, teren 585 mp ...

Chinteni

5 camere
141 mp
585 mp teren
2015
Agenție

5 zile în urmă
8

90.000 €

Apartament 2 camere semidecomandat Bloc nou Chi ...

Chinteni

2 camere
38 mp
Etaj 5
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
21

229.500 €

Duplex nou, nelocuit - Spatiu, siguranta si aer ...

Chinteni

4 camere
120 mp
332 mp teren
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

244.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Chinteni

Chinteni

4 camere
162 mp
550 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 săptămână în urmă
20

232.000 €

Unitate duplex finisată 4 camere, 120mp utili, ...

Chinteni

4 camere
120 mp
332 mp teren
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
22

117.400 €

Oportunitate!Apartament de lux,42mp utili plus ...

Chinteni

2 camere
42 mp
Etaj 1 / 4
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
10

222.000 €

Case individuale NZEB cu acces facil in Chinten ...

Chinteni

4 camere
143 mp
525 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
120 € / mp

Teren constructii

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan Chinteni

Chinteni

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
26

204.900 €

Casa superba pe un singur nivel, situata in Chi ...

Chinteni

4 camere
120 mp
467 mp teren
2026
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

229.500 €

Duplex finisat cu 4 camere de vanzare cu CF in ...

Chinteni

4 camere
120 mp
332 mp teren
Duplex
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

175.000 €
52.29 € / mp

Teren cu vedere panoramica de vânzare în Chinte ...

Chinteni

3.347 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

270.000 €
265.000 €

Casa individuala, 4 camere, 120 mp, 474 mp ter ...

Chinteni

4 camere
120 mp
474 mp teren
Parter / 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

136.999 €

Apartament 2 camere | 47 mp | parcare si boxa ...

Chinteni

2 camere
47 mp
Etaj 2
2025
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 136,999 € și 137.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

195.000 €

Duplex 120 mp Utili + 400 mp Gradina | Panorama ...

Chinteni

4 camere
120 mp
480 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

99.900 €
127.10 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie la intrare ...

Chinteni

786 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
139.53 € / mp

Teren Intravilan de duplex 860mp Chinteni

Chinteni

860 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

0 €

Casa individuala Premium, Chinteni, zona linist ...

Chinteni

4 camere
220 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

190.000 €

Duplex mobilat complet, ideal pentru credit, zo ...

Chinteni

4 camere
118 mp
276 mp teren
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

117.900 €

Oportunitate!Apartament de lux,39mp utili plus ...

Chinteni

2 camere
40 mp
Etaj 1
2021
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 117,900 € și 118.000 €
Agenție

5 zile în urmă
8

105.000 €

Apartament 2 camere, 41mp + 11mp terasa, etaj i ...

Chinteni

2 camere
41 mp
2010
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

289.900 €

Casa Individuala Subsol+Parter+Etaj situata in ...

Chinteni

4 camere
280 mp
512 mp teren
Etaj 1 / 1
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

225.000 €

Casa individuala S+P+E suprafata (47+72+72 mp u ...

Chinteni

4 camere
191 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

322.102 €
266.200 €

Duplex finisat la Cheie cu panorama superba in ...

Chinteni

4 camere
120 mp
250 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

260.000 €

Duplex finisat la Cheie cu panorama superba in ...

Chinteni

4 camere
120 mp
250 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

260.000 €

Duplex finisat la Cheie cu panorama superba in ...

Chinteni

4 camere
120 mp
250 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

200.000 €

Casa 3 camere de vanzare in Chinteni

Chinteni

3 camere
121 mp
223,5 mp teren
f.s. 19.5 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

19.000 €

Vând urgent casa tip duplex

Chinteni

4 camere
70 mp
320 mp teren
Duplex
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

88.000 €
89.80 € / mp

Teren intravilan 980mp

Chinteni

980 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

110.000 €

Apartament 2 camere, mobilat complet, parcare, ...

Chinteni

2 camere
41,4 mp
Etaj 3 / 4
2024