Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
20

120.000 €

Casa cu teren 1250 mp la 24 km de Cluj in Garba ...

Turea

3 camere
70 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
3

30.625 €
25 € / mp

195309-Teren de vanzare, Com. Garbau, Cluj

Gârbău

La ~5km distanță

1.225 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

187.000 €

Casa Garbau (Cornesti), la 30 minute de Cluj Na ...

Gârbău

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

84.000 €
14.48 € / mp

Vand teren Extravilan 5800mp

Gârbău

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 140 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

84.000 €
14.48 € / mp

Vand teren Extravilan 5800mp

Gârbău

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

50.000 €
50 € / mp

Teren intravilan I 1000 MP I Nadaselu

Gârbău

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

288.222 €
18.25 € / mp

Oportunitate de investitie!Teren 11416mp intrav ...

Gârbău

La ~5km distanță

15.793 mp
15.793 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

500.000 €
115.74 € / mp

INVESTITIE! Teren intravilan cu casa - 4320mp - ...

Gârbău

La ~5km distanță

4.320 mp
4.320 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

120.000 €

Casa cu teren 1250 mp la 24 km de Cluj in Garba ...

Gârbău

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
1.300 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
8

94.500 €
15 € / mp

Teren in suprafata de 6300 mp extravilan in Gar ...

Gârbău

La ~5km distanță

6.300 mp teren
f.s. 80 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

0 €

Inchiriez teren extravilan 7000mp!

Gârbău

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

890.000 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare la doar 30 d ...

Gârbău

La ~5km distanță

4 camere
8.400 mp
8.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

29.000 €
10 € / mp

Teren 2.700 mp, plan, aproape de A3, ideal inve ...

Șardu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

465.000 €
15 € / mp

Teren de exceptie 3,1 ha intravilan | Panorama, ...

Șardu

La ~5km distanță

31.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

105.000 €

Spatiu comercial amenajat pentru o mica afacere ...

Șardu

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

130.000 €

Casă cu 3 camere în Băgara

Băgara

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
1.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

115.000 €

Casa solida Bagara Aghiresu, la 25 min de Cluj- ...

Băgara

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1.683 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
20

890.000 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare la doar 30 d ...

Băgara

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
18

379.900 €

Complex industrial de vânzare – 2 hale producți ...

Macău

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
15

395.000 €

Cladire Azil /Camin Batrani/ Varstnici autoriz ...

Macău

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
30

890.000 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare la doar 30 d ...

Cornești (Gârbău)

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
8.400 mp teren
2020
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

165.000 €
187.000 €

Casa aproape de Cluj Napoca, intru-un loc linis ...

Cornești (Gârbău)

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
9.000 mp teren
Individuală
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 165,000 € și 187.000 €
Agenție

6 luni în urmă
20

215.000 €

Casă cu 220mp utili si teren 2000mp pe Valea Al ...

Cornești

La ~5km distanță

7 camere
220 mp
2.000 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

85.000 €

Casa de vanzare, 84 mp, teren 1900 mp, ziduri d ...

Cornești

La ~5km distanță

2 camere
84 mp
1.900 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
16

80.000 €

Casa cu teren de 3100 mp de vanzare in comuna C ...

Cornești

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
3.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

140.000 €

Vand casa ! Constructie 2019 !

Cornești

La ~5km distanță

2 camere
110 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
4

3.529 €
1.01 € / mp

Vand livada de pruni la Barlea , Com. Cornesti

Cornești

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
12

187.000 €

Casa Garbau (Cornesti), la 30 minute de Cluj Na ...

Cornești

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

80.000 €

Casa Cornesti 4.130 mp, centrul comunei Cornest ...

Cornești

La ~5km distanță

2 camere
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

29.500 €
25.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1170 mp

Aghireșu-Fabrici

La ~5km distanță

1.170 mp teren
Construcții