Proprietăți unice: 561
Proprietari: 36
Agenție

3 luni în urmă
6

105.000 €

Apartament 2 camere, mobilat, finisat, parcare

Chinteni

2 camere
41 mp
Etaj 2
2010
Agenție

3 luni în urmă
10

250.000 €

Casa individuala P+E, suprafata 118 mp teren 50 ...

Chinteni

5 camere
118 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

190.000 €
225.000 €

Casa cu CF l 5 camere l Semifinisata l Chinteni

Chinteni

5 camere
125 mp
400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
15

235.000 €

Duplex nou, 115 Mp, 3 dormitoare, Zona Centrala ...

Chinteni

4 camere
115 mp
400 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

229.990 €

Casa individuala 125mp + teren 475mp - Chinten ...

Chinteni

4 camere
125 mp
475 mp teren
1E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 229,990 € și 230.000 €
Agenție

3 luni în urmă
20

250.000 €

Casa individuala, 273mp, teren 1.000mp, Chinte ...

Chinteni

5 camere
185 mp
1.000 mp teren
2023
Agenție

3 luni în urmă
4

234.900 €
194.900 €

Casa Individuală - SU 120MP | ST 500MP | CF | G ...

Chinteni

4 camere
120 mp
500 mp teren
2025
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 234,900 € și 235.000 €
Agenție

3 luni în urmă
2

245.000 €

Vand Duplex cu CF in Chinteni,140mp,teren 350mp ...

Chinteni

4 camere
140 mp
350 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

220.000 €
228.690 €

Casa individuala 120mp + 500mp curte - zona Pro ...

Chinteni

3 camere
120 mp
500 mp teren
2025
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 220,000 € și 240.790 €
Agenție

3 luni în urmă
13

289.000 €

Casa individuala de vanzare,4 camere, Chinteni

Chinteni

4 camere
261 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

134.500 €
30.91 € / mp

Teren intravilan, cu potential mare

Chinteni

4.352 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

199.999 €

Casa individuala 120mp + 500mp teren - Chinteni

Chinteni

4 camere
120 mp
500 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
1

140.000 €
100 € / mp

Teren pentru casa 1400 mp – Chinteni, zona lini ...

Chinteni

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

56.000 €
1.12 € / mp

Teren de vanzare Chinteni 500mp front 16ml pent ...

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

75.000 €
158.56 € / mp

Teren intravilan 473mp - zona Valea Chintaului

Chinteni

473 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

215.000 €
104.12 € / mp

Teren strada Ion Creanga, comuna Chinteni

Chinteni

2.065 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

60.000 €
123.20 € / mp

Teren, Intravilan, 487mp Chinteni, Certificat ...

Chinteni

487 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

245.000 €

Casă individuală 120 mp utili, panoramă superbă ...

Chinteni

4 camere
120 mp
800 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
1

126.500 €
115 € / mp

Teren 1100mp intravilan Chinteni

Chinteni

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
15

190.000 €

Casa Tip Duplex parter+etaj,120 mp utili,400 mp ...

Chinteni

4 camere
120 mp
400 mp teren
Etaj 1 / 1
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 190,000 € și 235.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

350.000 €

Proprietar: Casă modernă 4 dormitoare, 3 băi, 1 ...

Chinteni

4 camere
150 mp
380 mp teren
Individuală
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350,000 € și 360.000 €
Agenție

4 luni în urmă
4

240.112 €
164.000 €

Duplex semifinisat, 130 mp utili, garaj, Chinte ...

Chinteni

4 camere
130 mp
355 mp teren
2024
Agenție

4 luni în urmă
5

1.750.000 €
100.26 € / mp

Oportunitate de Investitie! Teren Cu autorizati ...

Chinteni

17.454 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
14

240.000 €

Confort premium într-o zonă liniștită: duplex u ...

Chinteni

4 camere
119 mp
250 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

350.000 €
360.000 €

Proprietar: Casă modernă 4 dormitoare, 3 băi, 1 ...

Chinteni

4 camere
150 mp
380 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

310.000 €

Casa premium semifinisata cu geam panoramic, ga ...

Chinteni

5 camere
183 mp
786 mp teren
f.s. 41 m
Agenție

4 luni în urmă
1

78.900 €
100 € / mp

Teren intravilan - 780mp - front 17 - toate uti ...

Chinteni

789 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

79.990 €
121.20 € / mp

Teren cu autorizatie casa individuala 660 mp– C ...

Chinteni

660 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

265.000 €

Casa individuala, 119 mp utili, 500 mp teren, g ...

Chinteni

4 camere
119 mp
500 mp teren
2025
Agenție

4 luni în urmă
1

585.000 €
100.86 € / mp

Teren cu PUZ aprobat zona Sub Plopi!

Chinteni

5.800 mp teren
Construcții