Case Terenuri
Proprietăți unice: 27
Proprietari: 6
Agenție

1 lună în urmă
1

68.586 €
42 € / mp

Teren intravilan constructie case, Rediu

Rediu

1.633 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
20

1.390.000 €

Casa individuala premium cu piscina exterioara

Rediu

11 camere
450 mp
3.732 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
17

1.390.000 €

Casa individuala premium| piscina exterioara |T ...

Rediu

5 camere
450 mp
3.730 mp teren
2016

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
7

150.000 €

Casa de vânzare la 20 km de Cluj!

Rediu

4 camere
88 mp
2.188 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

95.000 €
47.50 € / mp

Comision 0% ! Teren intravilan ideal pentru con ...

Rediu

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

90.000 €
75.000 €
82.64 € / mp

Teren cu utilitati si veche in Rediu

Rediu

1.089 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

121.500 €
45 € / mp

Comision 0! Teren 2700 mp, ideal constructie, R ...

Rediu

2.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

179.000 €
3,580.00 € / mp

Casă + anexe gospodărești pe teren generos în R ...

Rediu

2.132 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

65.000 €
15.12 € / mp

Teren extravilan in Rediu - Aiton, 4300 mp, la ...

Rediu

4.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

96.000 €
69.500 €
36.43 € / mp

Teren de vanzare in Rediu! 2600 MP! Exclusivita ...

Rediu

2.635 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

67.500 €
50 € / mp

Teren intravilan| front la drum asfaltat| Rediu

Rediu

1.350 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

135.000 €
50 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan in ...

Rediu

2.700 mp
2.700 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

130.000 €

Vand schimb casa cu teren 3800 mp in Rediu, 16 ...

Rediu

50 mp
3.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

245.000 €

Casa individuala moderna in sat Rediu

Rediu

7 camere
160 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

59.000 €

Vand casa cu teren 590 mp Rediu, Aiton, Cluj, l ...

Rediu

2 camere
50 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

245.000 €
240.000 €

Casa individuala moderna in sat Rediu

Rediu

4 camere
130 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

140.000 €

Casa renovabila de vanzare cu teren de 2100 mp

Rediu

4 camere
94 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

92.000 €

Teren intravilan cu panorama - 1833mp - Rediu c ...

Rediu

f.s. 37 m
Agenție

2 luni în urmă
1

135.000 €

Oportunitate de investitie! Teren intravilan in ...

Rediu

f.s. 24 m
Agenție

2 luni în urmă
1

63.500 €

Teren de Vanzare comuna Ciurila

Rediu

f.s. 28 m
Agenție

2 luni în urmă
6

185.000 €

Casa de vanzare Aiton

Rediu

4 camere
94 mp
Agenție

4 luni în urmă
5

150.000 €

Casa renovabila, 56,7 mp utili, 2500 mp de tere ...

Rediu

2 camere
56 mp
2.589 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

125.000 €

Vand casa sat Rediu comuna Aiton

Rediu

2 camere
1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.000 €

casa de vanzare Rediu

Rediu

50 mp
304 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

130.000 €

Vand casa cu teren in localitatea Rediu Cluj

Rediu

2 camere
70 mp
2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

130.000 €

Casa + Teren Vanzare - Rediu, Judetul Cluj

Rediu

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

45.720 €
33.87 € / mp

Vand 2 parcele teren intravilan sat Rediu, comu ...

Rediu

1.350 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
13

78.000 €
76.47 € / mp

Teren intravilan, 1020mp ,cu autorizatie de con ...

Aiton

La ~5km distanță

1.020 mp
1.020 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

179.000 €
83.96 € / mp

Casa + anexe gospodaresti pe teren generos in R ...

Aiton

La ~5km distanță

2.132 mp
2.132 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

155.000 €
62 € / mp

Teren intravilan cu casa renovabila | 2500mp te ...

Aiton

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții