Proprietăți unice: 562
Proprietari: 36
Agenție

6 luni în urmă
4

76.000 €
0.62 € / mp

Teren autorizat pentru Casa individuala la intr ...

Chinteni

615 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

349.000 €

Casa individuala, gradina, Chinteni, Jud Cluj

Chinteni

5 camere
180 mp
500 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

66.600 €
55.500 €
120 € / mp

Teren intravilan, 2 parcele, Chinteni

Chinteni

555 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
9

195.000 €

Casa Individuală , SU 220 mp , teren liber 380 ...

Chinteni

4 camere
220 mp
500 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
6

199.920 €

Casă nouă 4 camere | 130 m² utili + garaj | Ter ...

Chinteni

4 camere
130 mp
355 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
9

89.000 €
91.000 €

Apartament 2 camere, Beta Residence

Chinteni

2 camere
38 mp
Etaj 5
2023
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 89,000 € și 91.000 €
Agenție

7 luni în urmă
15

260.463 €
215.259 €

Duplex 5 camere 120mp utili Chinteni teren 450m ...

Chinteni

5 camere
119 mp
450 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
29

287.000 €

Casa individuala moderna in centrul comunei Chi ...

Chinteni

5 camere
215 mp
500 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
18

436.155 €
360.459 €

Vila Moderna - 6 Camere I SU 295MP I ST 570MP I ...

Chinteni

5 camere
295 mp
570 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
24

287.000 €

Casa Individuala Subsol+Parter+Etaj situata in ...

Chinteni

5 camere
215 mp
500 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

7 luni în urmă
13

580.000 €

Vila premium cu piscina si spa, 350mp, 760mp te ...

Chinteni

6 camere
350 mp
760 mp teren
2024
Agenție

7 luni în urmă
4

65.000 €
130 € / mp

Teren strada Ion Creanga, comuna Chinteni

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

110.000 €
157.14 € / mp

Teren 700 mp, cu autorizatie de constructie + u ...

Chinteni

700 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

108.046 €
89 € / mp

Teren intravilan 1214mp in Chinteni – zona cent ...

Chinteni

1.214 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

88.110 €
99 € / mp

Teren intravilan 890mp in Chinteni – zona centr ...

Chinteni

890 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

250.000 €

Casă individuală modernă la intrarea în Chinten ...

Chinteni

4 camere
118 mp
472 mp teren
2024
Agenție

7 luni în urmă
15

278.163 €
229.887 €

Casa individuala de vanzare - SU 150mp I ST 700 ...

Chinteni

3 camere
150 mp
700 mp teren
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 229,887 € și 235.950 €
Agenție

7 luni în urmă
17

380.000 €

VILĂ deosebită cu piscină și panoramă spre pădu ...

Chinteni

5 camere
112 mp
515 mp teren
2011
Agenție

7 luni în urmă
16

180.000 €
187.000 €

Casa moderna cu pod inalt si terasa generoasa p ...

Chinteni

5 camere
136 mp
700 mp teren
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 180,000 € și 187.000 €
Agenție

7 luni în urmă
12

245.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Chinteni

Chinteni

4 camere
174 mp
772 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

7 luni în urmă
1

197.360 €
80 € / mp

Teren 2467 mp cu PUG aprobat – case & duplexuri ...

Chinteni

2.467 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
15

287.000 €

Casa unifamiliala de vanzare in Chinteni!

Chinteni

5 camere
195 mp
500 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

366.025 €
302.500 €

Casă individuala P+E+Pod, 225 mp, Chinteni

Chinteni

4 camere
225 mp
570 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
18

287.000 €

Casa individuala cu 5 camere!

Chinteni

5 camere
185 mp
498 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

7 luni în urmă
20

236.900 €

Casă individuală, 170 mp, pe un singur nivel, 3 ...

Chinteni

4 camere
170 mp
500 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
8

299.000 €

Casa individuala D+P+E cu garaj 220 mp utili, 5 ...

Chinteni

5 camere
220 mp
550 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

7 luni în urmă
2

65.900 €
94.14 € / mp

Teren de 700 mp cu PUZ aprobat – Chinteni

Chinteni

700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

108.900 €
155.57 € / mp

Proiect autorizat duplex (2 unitati) – teren in ...

Chinteni

700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

435.600 €
161.33 € / mp

Proiect autorizat 4 duplexuri (8 unitati) – ter ...

Chinteni

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

268.000 €

Casa individuala 150 mp utili, teren 700 mp, se ...

Chinteni

4 camere
150 mp
700 mp teren
f.s. 25 m