Proprietăți unice: 561
Proprietari: 36
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

239.990 €

Casa individuala 125mp si teren 700mp

Chinteni

4 camere
125 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

217.418 €
179.685 €

Duplex de vanzare 5 camere | 3 bai | 350mp tere ...

Chinteni

5 camere
120 mp
350 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

94.990 €
107.94 € / mp

Teren 1000mp langa Profi

Chinteni

880 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

53.000 €
70.11 € / mp

Teren pentru constructie Chinteni, zona Lacuril ...

Chinteni

756 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
14

278.500 €

Casă Chinteni 122 mp

Chinteni

4 camere
122 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

90.000 €
3.83 € / mp

Construieste imediat! 2 parcele de teren cu AC ...

Chinteni

876 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

148.000 €
159.000 €

Apartament 3 camere | 61 mp | Balcon | Etaj 2 | ...

Chinteni

3 camere
61 mp
Etaj 2
4E
Agenție

2 luni în urmă
9

181.548 €
150.040 €

De vânzare | Apartament semifinisat | 72 mp | B ...

Chinteni

3 camere
72,06 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție

2 luni în urmă
3

63.000 €
65.000 €
88.73 € / mp

Teren intravilan 710 mp, Chinteni, str.Ion Crea ...

Chinteni

710 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

199.900 €
225.000 €

Casă individuală modernă cu garaje și teren 500 ...

Chinteni

4 camere
169 mp
500 mp teren
2026
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 199,900 € și 225.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

165.000 €
175.000 €

Apartament 3 camere, complet mobilat și utilat ...

Chinteni

3 camere
60 mp
Etaj 4
2020
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 165,000 € și 175.000 €
Agenție

2 luni în urmă
2

50.000 €
100 € / mp

Vanzare teren constructii 500mp Chinteni

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

195.000 €

Apartament 3 camere, etajul 2, garaj, Beta Res ...

Chinteni

3 camere
77 mp
Etaj 2 / 4
2021
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

580.000 €

Vilă superbă, 328mp utili, D+P+E, garaj, piscin ...

Chinteni

5 camere
328 mp
480 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
3

201.000 €
82.01 € / mp

Teren de vanzare suprafata 2451 mp zona : Chint ...

Chinteni

2.451 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

110.000 €

Apartament 2 camere, Chinteni – finisat, terasă ...

Chinteni

2 camere
46 mp
Etaj 2 / 2
2024
Agenție

2 luni în urmă
1

906.400 €
103 € / mp

Teren intravilan, construibil, 8800 mp, Chinten ...

Chinteni

8.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

51.000 €
101.39 € / mp

Teren intravilan 500mp, PUZ in lucru, zona Beta ...

Chinteni

503 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

74.100 €
100 € / mp

Teren intravilan 741mp cu PUZ aprobat Chinteni

Chinteni

741 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

74.100 €
100 € / mp

Teren intravilan 741mp - Chinteni

Chinteni

741 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

195.000 €

3 camere l Garaj l Mobilat si utilat l Beta Res ...

Chinteni

3 camere
77 mp
Etaj 2 / 10
2021
Agenție

2 luni în urmă
5

113.000 €
125 € / mp

Parcela de teren intravilan de vanzare in Chint ...

Chinteni

904 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

531.180 €
130 € / mp

Teren Intravilan 4.080mp Chinteni zona Profi

Chinteni

4.086 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

124.900 €

De vânzare | Apartament premium | grădină | 2 c ...

Chinteni

2 camere
44,83 mp
Parter
2019
Agenție

2 luni în urmă
8

105.000 €

Apartament de 2 camere, 41mp, parcare subterana ...

Chinteni

2 camere
41 mp
Etaj 2 / 4
2022
Agenție

3 luni în urmă
2

213.000 €
90.06 € / mp

Oportunitate investitie! Teren intravilan Chint ...

Chinteni

2.365 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

71.500 €
94.58 € / mp

Teren cu proiect de casa

Chinteni

756 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
26

127.500 €

Casa pe un singur nivel în Chinteni, zonă liniș ...

Chinteni

4 camere
121 mp
487 mp teren
2026
Agenție

3 luni în urmă
2

62.280 €
120 € / mp

Teren cu proiect de casa Chinteni 519mp front l ...

Chinteni

519 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
17

580.000 €

Trăiește ca într-un resort: vilă 350mp cu SPA, ...

Chinteni

5 camere
349,13 mp
760 mp teren
2025